Teknoloji

Reklam ve Santral Seslendirmeleriniz için Ekotify

Written by fevzi

Günümüzde gerek iş hayatı gerekse farklı alanlar olsun bütün konularda baş yardımcı şüphesi internettir. Uzun yıllar önce İnternet aracılığıyla bilgi edinmek büyük bir lüks iken, şimdilerde en rahat ulaşım ağı haline geldi. Bu durum bazen avantaj bazen de dezavantaj sunuyor olsa da genel olarak avantajlı kısımlarından faydalanarak arzu ettiğiniz işleri kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

Çeviri ya da seslendirme gibi faaliyetler son dönemlerde İnternet üzerinden oldukça yaygın. Özellikle çeviri konusunda sunulan faydalar göz ardı edilemez bir durumdur. Ekotify hem çeviri hem de seslendirme alanında verdiği hizmetlerle kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Özellikle reklam ya da sosyal medya alanlarında ihtiyaç duyulan çeviriler Ekotify farkıyla bambaşka bir boyuta ulaşır. Oldukça geniş dil yelpazesiyle beraber kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Ekotify kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar.

Ekotify Çeviri Hizmetleri

Çeviri, bir metnin farklı dillere çevrilerek daha geniş kitlelere ulaşması açısından oldukça önemli bir hizmettir. Bu hizmeti doğru şekilde yapmak ise verim bakımından mühimdir. Ekotify, dünya üzerinde adı dahi nadir duyulmuş dillerde de çeviri hizmeti sağlar. Üstelik birbirinden farklı gırtlak ve aksan yapısına sahip ses sanatçılarıyla oldukça profesyonel bir anlayışa sahiptir.

Çeviri hizmeti için metninizin hazır olması yeterli. Tabii nasıl bir aksan ve ses tonu arzu ettiğinizi önceden belirlemek de bu süreçte size ekstra vakit kazandırır. Ekotify Ses havuzunda birbirinden farklı ses sanatçıları bulunur. Kadın ve erkek olarak sınıflandırılan ses sanatçıları arasında farklı yaş gruplarına sahip olan kişiler vardır. Hitap edeceğiniz kitleyi göz önünde bulundurarak bu seçenekler arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. Aynı metni oldukça kısa bir süre içerisinde farklı dillere çevirebilme olanağınız mevcuttur.

Ekotify Seslendirmede Kusursuz Hizmet Sağlar

Sosyal medya reklam konusunda en etkili mecra. Günümüzde bunu aksini söyleyen kişi sayısı da muhtemelen oldukça azdır. Gerek video metinleri gerekse radyo tanıtımları gibi pek çok reklam seslendirme tekniğine ihtiyaç duyulur. Ekotify’de seslendirme işlemleriniz için takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit. Bu adımlar kısaca şu şekilde sıralanabilir;

  • Öncelikle sisteme kayıt olarak detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sağladığı hizmetlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Sonrasında ses havuzundan metninizi seslendirmesini arzu ettiğiniz sanatçıyı ve dili seçmeniz istenir. İşleyiş aslında çok rahat.
  • Metni girmeden önce ödeme paneli karşınıza çıkar. Bundan dolayı metninizin kelime sayınızı bilmeniz büyük önem taşır. Aksi takdirde fiyat farkı ödemeniz gerekebilir.
  • Ekotify hem işleyiş hem de ödeme koşulları bakımından oldukça güvenlidir. Zira müşteri memnuniyeti adına tüm işlemlere ayrı faturalandırma yapılır.
  • Sipariş başlatma ekranı istediğiniz hizmeti en doğru şekilde alabilmeniz açısından oldukça avantajlı bir detay. Bu ekrana istediğinizi aksan, ses tonu ya da farklı ayrıntıları belirterek işinizin kusursuz bir şekilde halledilmesini sağlayabilirsiniz.

Ekotify ile ingilizce seslendirme ve arapça seslendirme yaptırabilirsiniz.

Ekotify İşleyiş Süreci İle İlgili Detaylar

  • Ekotify seslendirme ve çeviri alanında yeni nesil teknolojilerden faydalanarak üstün hizmet anlayışını benimseyen bir sistemdir.
  • Merak ettiğiniz tüm detaylara ve karşılaştığınız sorunlara kısa süre içerisinde çözüm üreten müşteri hizmetleriyle seslendirmede kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
  • Ekotify kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla sadece bilgisayarda değil cep telefonunda aktif olarak kullanılabilen bir sisteme sahiptir.
  • Bu hizmetlerde merak edilen bir diğer detay ise ödeme unsurudur. Ekotify’de ödemeler kredi kartı ya da banka kartı aracılığıyla yapılır. Üstelik bazı zamanlarda kullanıcılara verilen özel kodlar sayesinde İndirimli fiyat aralıklarından faydalanma şansınız bulunur.
  • Çeviri ve seslendirme işlemleriniz için Ekotify en rahat işleyişin ilk adresidir.

About the author

fevzi

Leave a Comment