Teknoloji

İmmobilizer Sistemleri Hakkında

Written by admin

Aracınıza ait yedek bir anahtarınız yoksa araç anahtarınızı kaybettiğinizde pek çok sorun sizi bekliyor demektir. Hele araç anahtarınız immobilizer sistemlerine dâhil olan bir anahtarsa; anahtarı kaybetmiş olmanın maliyeti de artacaktır. Oto anahtarı sistemlerinin yüksek güvenlikli bir şekilde hizmet sunmasını mümkün kılan immobilizer anahtarlar; yeni nesil bir anahtar sistemi olarak tanımlanmaktadır. Söz konusu sistemin araçlara ait kontak sistemi içerisinde monte edilmiş olan bir devre sayesinde devreye girdiği bilinmektedir. Bu özel yazılıma sahip olan devre; araba anahtarı teknolojisinin geliştirilmesi sonrasında hizmete girmiştir. Araçların kontak sistemlerine dâhil olan bu yeni sistem; araçlarınıza yüksek bir güvenlik önleminin alınmasını da mümkün kılar.

İmmobilizer Anahtar Hangi Hizmetleri Sunar?

Yeni nesil araçlarda sık bir şekilde tercih edilen immobilizer anahtar sistemlerinde araç anahtarınız arızalandığında ya da kaybolduğunda maliyetli bir sorun sizi bekliyor demektir. Bu aşamada devreye İmmobilizer Anahtar girerek; hem oto anahtarı tamir hem de kopyalama hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Söz firmanın sunmuş olduğu hizmetler ise aşağıda sıralanıyor:

  • Her marka ve model araba anahtarı tamir hizmeti

  • Araçlara her türlü yedek anahtar kopyalama hizmeti

  • Araç anahtarlarının kodlanması ve kopyalanması hizmeti

  • Yıpranmış olan anahtar Kumanlarının buton, kap ve kılıflarının değiştirilmesi

  • Kullanmış olduğunuz immobilizer anahtarınızın farklı modele dönüştürülmesi

İmmobilizer Anahtar Sorunsuz Hizmetin Adresidir

Aracınıza ait yeni nesil anahtarınızın kaybolması ya da bozulması sonrasında sorunsuz bir şekilde üstelik az maliyetli bir şekilde sorununuzun çözülmesini istiyorsanız; immobilizeranahtar.com tam da size göredir. Bu internet sitesi orijinal ve lisanslı immobilizer anahtar sistemlerinin çoğaltılması ya da tamir edilmesi söz konusu olduğunda uluslararası kalite standartlarında bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Araba anahtarı kopyalanması ve tamir edilmesi konusunda hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan İmmobilizer Anahtar; kaybolan ve bozulan araba anahtarlarına etkili çözümler bulmaktadır. Oto anahtarı sektöründeki tecrübe ve birikimini hizmet kalitesine aktarmayı başaran firma; son derece ideal bir hizmetin de adresi konumunda bulunmaktadır. İmmobilizer anahtarınızın arızalanması ya da kaybolması durumlarında müşteri odaklı bir hizmeti sunabilen firma; %100 müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir.

About the author

admin

Leave a Comment