Teknoloji

En iyi Led Aydınlatma E-ticaret sitesi hangisi ?

Written by admin

En iyi e-ticaret sitesini tanıtmadan önce sizlere LED e-ticaret sektörü hakkında biraz bilgi vermek istiyorum…

LED Aydınlatma Ürünleri nereden gelir ?

Genellikle LED aydınlatma ürünleri ÇİN ve Güney Kore ülkelerinden temin edilir son yıllarda Türkiyede de LED ürünleri üzerine fabrikalar açıldı ama istenilen güçte değil. Genel olarak Karaköy elektrikçiler genelde ÇİN’den konteyner getirirler ve gelen malları kendi aralarında bölüşürler…

Bir toptancıda bulamadığınız ürünü diğerinde bulabilirsiniz Karaköy piyasasında bulamayacağınız LED aydınlatma ürünü yok !

E-ticaret ve LED ürünleri

E-ticaret’in yaygınlaşması ve toptancıların yavaş yavaş E-ticaret’ girmesi ile karaköydeki insan trafiği azaldı bunun yerine herkes Pazaryerleri ve kendi eticaret siteleri üzerinde sipariş almaya başladı. Kullanııcı yani müşteri yönünden ise direkt toptancıdan alınan ürünler olduğu için çok ucuza ve kapıda ödeme seçenekleri ile led ürünlerini kolaylıkla satın alabildiler…

Peki en iyi LED aydınlatma e-ticaret sitesi ?

Yazımızın başında yer alan sorumuza cevap verelim… Cevap Zonledaydinlatma.com

Led Aydınlatma

Led aydınlatma ürünleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Evlerde, ofislerde, reklam panolarında, bahçe ve mekan aydınlatmalarında çokça tercih edilmektedir. Led ampüller başta tasarruf amaçlı kullanılsalar da artık dekoratif örneklerle de ortamlara güzellik katmaktadır.

Ledli ürünler tasarrufun dışında yüksek kalitede aydınlatma seviyesi de sunmaktadır. Düşük ısı seviyesi sayesinde ortamdaki ısıyı sabit tutar. Kullanılacak ledli ürünlerin A+ ve A++ enerji tasarruf sınıf etiketleri bulunmaktadır. Ayrıca led ampul ürünlerinin 15 yıl kullanım ömrü bulunmaktadır.

Bina Aydınlatma Sistemleri

Gelişen led teknolojisi ile birlikte her geçen gün led ürünlerin kullanım alanları da değişmektedir. Led wallwasher sistemleri bina yüzeylerini, reklam panolarını aydınlatmak için kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistem sayesinde bina dış yüzeyi gibi düz alanlar dekoratif bir şekilde aydınlatılmaktadır.

Özellikle tarihi binaların yüzey aydınlatmaları bu şekilde yapılmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında farklı uygulama seçenekleri bulunmaktadır. Uygulanacak yüzey ve istenilen sonuca göre değişmektedir. Ürünü uygulayacak kişiler tarafından en uygun tercih yapılması sağlanır.

Kullanım Alanları

Reklam panolarının yüzeylerinde dikkat çekmesi ve reklamın doğru yerlerde ilgi görmesi için led ışıklandırma ürünleri kullanılmaktadır. Led projektörler aydınlatmanın daha göze çarpması yada daha aydınlık bir ortam elde etmek için kullanılır. Çevre ve doğa dostu led ürünler ortama görsellik katarken tasarruf etmenizi sağlar. Evinizin çevresinde uygun bir aydınlatma sayesinde hırsızlık gibi sorunları için önlem almış olursunuz.

Ayrıca aydınlatması ledli bir ürün olduğundan faturaya yansıması da diğer ampüllere göre çok daha düşük olacaktır. Camilerin, reklam panoların, ev ve ofislerin dış duvar yüzey aydınlatmaları kişiler tarafından fark edilmesi kolay olacaktır. Bu sayede reklam amaçlı kullanım alanları oldukça yaygındır. Dikkat çekmesi düşünülen veya istenen her ortama rahatça uygulanabilmektedir. Farklılık ve ortama doğal ışık görünümü sağlamaktadır.

SPONSOR İÇERİKTİR. SPONSOR : ZONLED

About the author

admin

Leave a Comment