T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ?

2
642

T1 Nano Tech isimli ürünü henüz inceleme şansım olmadı ancak telefon açarak öğrendiğim bilgileri size aktarmak istiyorum. Ama ondan önce bu T1 Nano Tech nedir ? onu açıklayalım. Nano yakıt katkısı olarak geçen T1 Nano Tech büyük iddialar ile Türkiye piyasasına giriyor. Bir çok haber sitesinde reklam vermeye başlayan bu firma ürününe çok güveniyor. %25 yakut tasarruhu iddia eden yetkililer ile yaptığım telefon görüşmesinde eğer verim vermezse ürünü geri iade edebileceğinizi söylüyor. Araca zarar verirse karşılar mı sorusuna da tam olarak yanıt vermeseler de cihan motor, hyundai vb. firmaların bunu deneyip onayladığını ve şimdiye kadar böyle bir problem ile karşılaşmadıklarını söylüyor. Valla ben onların yalancısıyım ama bu ürünü kullanan varsa yorum bırakırsa herkesi aydınlatmış olur. 
Bende denemek amaçlı sipariş vereceğim eğer sorun yaşamazsam sizlere bildiririm. Sorduğum diğer soru bunu scotter motorlarda kullanmanın sakıncası var mı diye sorduğumda tüm motorlarda rahatlıkla kullanabileceğinizi bildiriyor. Ürünü alıp denemek isteyenler  http://www.t1nano.com adresinden sipariş verebilirmiş. Bakalım sonuçları olumlu olacak mı ?
Kaynak : T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ?

2 YORUMLAR

  1. Kesinlikle harika bir ürün T1 nanotech ben yeni kullanmaya başladım. Her ay bir tane katıyorum depoya. Enjektör sisteminı tertemiz yaptı aracının çekiş gücü arttı önceden aldığım aynı yakıtla daha fazla yol yapıyorum. Yakıt deposunda oluşan şu birikintilerini de yakarak dışarı attığını söylemişlerdi. Egzoz muayenesine gitmeden önce özellikle kullanıyor ve 10 dakika aracımı çalıştırıyorum. egzoz emisyon değeri düşüyor ve duman atmıyor artık aracim. Herkese tavsiye ediyorum… rahat rahat atın aracılarınıza korkmayın sigortalıymış. Nanotech araca birşey yaparsa sigorta karşılıyormuş masrafı.

  2. 10 numara bir ürün.2 yıldır sürekli uğradığım istasyonlardan alıyorum aynı yakıtla daha uzun yol gidiyorum arabamın yokuş çıkarken zorlanmasını bile engelledi daha ne diyim.tek sorunu pek duyurulamamış ben genelde full lerde buluyorum ama bence her istasyonda bulunmalı denk gelirseniz mutlaka deneyin derim.saygılarr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here