Facebook Arkadaş Ekleme Çıkarma Butonu

5
681

Ekran-AlıntısıSon zamanlarda tanımadığınız kişilerden sürekli arkadaşlık isteği alan kişiler Facebook’tan arkadaş eklemeyi engellemek isteyebilir. Yada arkadaş ekleme butonu kapalı olan kişiler bu anlatacağım yöntem ile arkadaşlık ekleme butonunu açabilirler. Aslında çok zor birşey değil ama Facebook’un tasarımının değişmesi ile arkadaşlık butonunu ekleme kaldırmayı bulmak oldukça sıkıntılı hale geldi.

Yapmanız gerekenleri anlatayım.
Facebook.com’a giriş yaparak profilinize giriniz. Facebook profilinizde sağ üst köşede Anasayfa yazan butonun yanındaki kilit işaretine tıklayınız. Gizlilik Kısayolları başlığında alt başlıklar görünecektir. Gizlilik Kısayollarının altında –> Benimle Kimler İletişim Kurabilir ? tıkladıktan sonra açılır menüde Bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir butonunu göreceksiniz. Zaten altta paylaştığım resimdende bu yer açıkça anlaşılıyor. 
Ekran-Alıntısı
 

5 YORUMLAR

  1. arkadaşım beni silmişti bende onu engelledim sonra geri eklemek istedi engeli kaldırdım ama her ikimizdede ekleme butonu çıkmadı neyapabilirim lütfen yardımcı olun saygılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here