Best Model Of Turkey 2012 Başvuru ve Şartları

25
1725


Başvuru 30 Mayıs 2012’ye kadar uzatılmıştır !
Türkiye’nin en iyi modellerinin seçildiği Best Model Of Turkey 2012 başvuruları başladı. Best Model Of Turkey 2012 Başvuru ve Şartları şartlarını yazının devamında bulabilirsiniz.
Başvurmadan önce dikkat etmeni gereken öncelik 24 yaşını geçmemiş olmanız ve boy kriterlerine uymanız. Eğer bu kriterler var bende benden iyi Best Model olur diyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.
Elemelerde podyuma hakimiyet, kreasyonu taşıyabilme, catwalk, dans yeteneği, koreografiye uyum gibi kriterler gözetilir.
Best Model Of Turkey 2012 başvuru tarihi en geç 30 Mayıs 2012’dir.
Başvuru ücreti ise 100TL olup % 18 KDV bedeli de tarafınızdan tahsil edilecektir.
Aranan Özellikler
Yaş: 18-24 (18 yaşından küçük adaylar için ailelerinin noterden onaylı muvaffakatname vermesi gerekmektedir.)
Boy: Bayanlarda en az 175 cm – Erkeklerde en az 180 cm
Uyruk: T.C. vatandaşı olmak
Yukarıdaki vasıflara sahip olan, kültürü, fiziği mankenlik mesleğine uygun adaylar yarışmaya davet edilecektir.
Başvuru için gerekenler:
1. Doldurulmuş başvuru formu
2. Bir mayolu boy fotoğrafı
3. Bir portre fotoğrafı
Başvurusunu Kargo yada APS İadeli Taahhütlü ile göndermek isteyen adayların zarfın içerisine mutlaka banka dekontunu, kimlik fotokopisini, başvuru formunun doldurulmuş halini ve bir boy (slip mayolu), ayrıca portre olmak üzere iki adet fotoğrafını adresimize göndermeleri gerekmektedir.
Kaynak Sonhaberoku.com

25 YORUMLAR

  1. Merhabalar kolay gelsin. Sormak istediğim acaba estetik yaptıran model olabilirmi ve bu yarışmaya katılabilir mi? (Zorunlu olmayan Burun estetiği) Şimdiden teşekkürler.

  2. 1.88 boyum 72 kilom var 16 yaşındayım kendime çok fazla güveniyorum best modelllik yarışması için elimden geleni yaparım siyah saçlarım kahverengi gözlerim var

  3. mrb,ben best model,e katılmak istiyorum,ama nee yapacağımı bilmiyorum,başvuru formunuz yok internette,yardımcı olursanız sevinirim.

  4. BU BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR FIRSAT BÖYLE BİR YARIŞMANIN ÜLKEMİZDE YAPILMASI ÇOK ONUR VERİCİ BENDE BU YARIŞMADAN BİŞEYLER ELDE ETMEK İÇİN ŞUAN BU BAŞVURU FORMUNU DOLDURUYORUM SAYGILARIMLA.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here