Aradığınız Elemanı Buldunuz mu?

0
259

Elemanonline.com.tr sistemi İstanbul iş ilanları ve Türkiye’nin tüm kentlerinden iş ilanlarıyla, güncel yayınlar yapıyor. DB Danışmanlık Hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana dijital hizmetler sunan platform, İşkur izni ve kararıyla faaliyet göstermektedir.

Firma Girişi ve Aday Girişi butonlarıyla hem iş arayan kişilere hem eleman arayan firmalara, çift yönlü opsiyon sunuluyor.

Eleman Online Üyelik Sistemi

Tam zamanlı iş ilanlarından part- time iş ilanlarına dek her nitelikle iş ilanları günlük olarak sunuluyor. Üstelik sadece iş ilanları ile değil eleman arama seçenekleriyle de firmalara hizmet sunuluyor. Ücretsiz üyelik sistemiyle hem iş arayanlar hem eleman arayanlar kolaylıkla sisteme dahil olabilirler.

www.elemanonline.com.tr web sitesine giriş yaparak sağ üst köşedeki butonları kullanabilirsiniz. Firma kayıt sistemi veya aday kayıt sistemleri ücretsiz olarak sunuluyor.

İstanbul Güncel İş İlanları

Anadolu Yakası iş ilanları ve ilçelere göre arama kriterleri sunan sistemde 313 bin kayıtlı firma bulunuyor. Dönemsel iş ilanları, tam ve yarı zamanlı iş ilanları ile stajyer iş ilanlarına göre farklı kategorilerde arama seçenekleri sunuluyor.

DB Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Eleman Online sistemi, Türkiye’nin tüm şehirlerinden iş ilanları yayınlıyor. Pozisyonlara göre iş arama özellikleri, acil iş ilanları ve yeni eklenen ek iş ilanları ile tam donanımlı bir sistem sunuluyor. Şehirlere ve bölgelere göre iş ilanlarını inceleyebilir, kriterlerinize göre tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Firmalara Özel Eleman Bulma Sistemi

Avrupa Yakası iş ilanları her gün binlerce seçenek ile elemanonline sisteminde yer alıyor. Sistem üzerinde kayıtlı yüzbinlerce firma, farklı pozisyon ve iş türlerine göre eleman bulma olanağı sunuluyor.

Sektörlere ve bölümlere göre iş ilanları, Freelancer iş ilanları ve stajyer iş ilanları gibi farklı kategorilerde ilan ekleme ve ilan bulma opsiyonları sunulmaktadır. Web ve mobil giriş sistemleriyle konfor sağlayan sistem, en güvenilir iş ve işçi bulma sitesi olarak faaliyet gösteriyor.

İş İlanı Nasıl Verilir?

Elemanonline.com.tr sistemi tamamen ücretsiz kullanım avantajı sağlanan bir sitedir. Hem iş arayanlar hem işçi arayanlar, online şekilde kayıt olabilirler. Online başvuru formu ile ücretsiz iş ilanı ver butonu aynı portal üzerinden sunuluyor.

İş arıyorum panelleri, iş ilanı oluşturma sistemi, insan kaynakları ve tüm sektörlere göre işçi ve işveren fonksiyonlarında arama ve ekleme olanakları sunuluyor. Filtreleme sistemi ile kriterlerinize göre iş ilanlarına erişim sağlayabilir, iller ve ilçelere göre ilanlara anında başvuru yapabilirsiniz.

Hızlı Cv Oluşturma ve Özgeçmiş Ekleme sekmeleri ile dijital konforun en kapsamlı seçenekleri sunuluyor. Hafta içi her gün 08:00 ile 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri sisteminden kesintisiz iletişim desteği sağlanıyor. 40 bine yakın eleman ilanıyla aradığınız işi bulabilir, cazip fırsatları anında ve online değerlendirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here