Zaman Öldürebileceğiniz 5 Güzel Yabancı Dizi

1
568
Yabancı Dizi Önerileri
Yabancı Dizi Önerileri

Yabancı diziler son zamanlarda insanların boş vaktini geçirmek için faydalandığı harika ‘zaman öldürme’ aktiviteleri arasına girdi. Yurdum insanının bir yabancı diziyi çok beğenince arka arkaya birçok bölüm izlediği de kanıtlanmış bir gerçek.

Siz de zaman öldürmek için yabancı dizi izlemek istiyor ve bu güzel yapımları seyretmeyi tercih ediyorsanız sizlere çok kaliteli yapım önerilerimiz olacak. İşte size güzel yabancı dizi önerileri.

İzleyebileceğiniz Güzel Yabancı Dizi Önerileri

1) Westworld

Westworld
Westworld

Yapay zekanın gelişimini oldukça güzel bir şekilde anlatan Westworld dizisi, Game of Thrones dizisinin kanalı HBO kanalının bir diğer dizisidir. HBO, Game of Thrones dizisi gibi bu dizide de kalitesini konuşturmayı başarmıştır. Yapay zekanın gelişimiyle insan hayatının nasıl olacağını anlatan Westworld konusu itibariyle birçok insanın ilgisini çekiyor.

2) Legion

X-Men serisinden uyarlanan bir çizgi roman olan Legion konusu itibariyle Westworld dizisi gibi insanların ilgisini çeken bir dizidir. Dizinin konusu akıl hastanesine kapatılan David Haller karakteri etrafında gelişmektedir.

3) Peaky Blinders

Peaky Blinders
Peaky Blinders

1. Dünya savaşı sonrası kurulan İngiliz örgütünü anlatan Peaky Blinders konusu, tarih dizisi sevenler için harika bir konudur. Gerek çekimleri, gerek ise yapım kalitesi olsun gerçekten harika bir dizidir, kendim de tavsiye ederim. Seyir zevki de gayet güzel.

4) Narcos

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Netflix dizisi Narcos konusu da gerçekten ilginizi çekebilecek, seyir keyfi yüksek diziler arasında diyebiliriz. Ünlü uyuşturucu karteli ile ilgili pek çok şeyi göreceğimiz dizi gayet akıcı.

5) Fringe

Sıradışı olayları incelemek için FBI’in oluşturduğu Fringe adlı ekip görevlerini yerine getirerek dünyada meydana gelen olağanüstü olayları inceleyecektir. Bilim-kurgu dizilerine ilginiz varsa bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sizin de aklınıza gelen güzel yabancı dizi tavsiyeleri varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here