Turkcell Bedava internet 2017

0
562
turkcell bedava internet

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere anlatımını yapacağımız konu Turkcell hakkında olacak. Biliyorsunuz ki yıl sonunun yaklaşmasıyla kampanyalar arttı, fiyatlar düştü. En iyi örnek olarak Emocanlar kampanyasını gösterebiliriz. Turkcell yılın son çeyreğine gelirinde büyük bir düşüş ile girdi. Kayıp neredeyse %75 seviyelerinde. Hal böyle olunca kullanıcı toplamak için çeşitli kampanyalar yapmaya başladı. Turkcell kullanıcılarına güzel, başka operatörden Turkcell’e geçenlere ise çok daha güzel kampanyalar hazırlandı. Mesela 8GB internet içeren paketler dahi mevcut. Sonrasında GNÇ kampanyaları ile genç kitle hedeflenerek iyi bir gelir sağlandı. Tüm bunlar Turkcell’in sert fiyat politikasını biraz yumuşatsada hala bir Vodafone ekonomikliğine inmedi, onada kalite farkı diyelim…
Turkcell bedava internet tüm kullanıcıların iştahını kabartıyor, bu yüzden ekstra programlar, VPN’ler kullanmaya gerek yok. Güncel hediye ve uygun fiyatlı kampanyalar mevcut. Tamamını takip etmek için yazının sonunda vereceğimiz siteyi ziyaret edebilirsiniz. Zira sadece Turkcell değil tüm operatörlerin en güncel kampanyaları o sitede yer almaktadır.

Turkcell Bedava internet paketi

Bir dünya seçeneğiniz var, örneğin 4.5G’ye geçen Turkcell’liler 1GB hediye internet kazanıyor. BiP uygulamasını indiren Turkcell’liler de yine aynı şekilde 1 GB internetin sahibi oluyor. GNCTRKCLL uygulamasını indirirsen ne mi oluyor, anında 2 GB hediye internet kazanıyorsun! Bitmedi, Turkcell Goller Cepte uygulamasını indir 500mb ücretsiz internet kazan! Bu tür kampanyalar o kadar çok ki, sadece hepsini bir arada toplayan bir site yok. Bedava internet ile tüm bu dertlere son veriyoruz. Bizi takip edin, hem cebiniz hem yüzünüz gülsün!

Turkcell’in Sunmuş Olduğu Bazı İnternet Paketleri

Turkcell geçtiğimiz dönemde 4,5 GB kampanyasından diğer operatörler gibi yararlanmıştır. Bu kampanya gelişmiş ülkelerde çok önceden başlasa da biraz geç te olsa ülkemiz de uygulanmaya başlamıştır. Diğer operatörler 4,5 G teknolojisi konusunda müşterilerine kolaylık sağlamıştır. Bu anlamda pek çok internet kullanıcısı özgürce internet keyfini uzun süre kullanma tadına ulaşmıştır. Uzun soluklu bir internet kullanımı ile korkmadan interneti istediği kadar kullanma özgürlüğü yaşamışlardır.
4.5G internet paketi dışında Turkcell programsız 1GB kotasız interneti de kullanıcılarına sunmuştur. Bu paketle de internette rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz. Tutumlu kullandığınız takdirde ve ihtiyaç dahilinde interneti kullanırsanız. Kotanın altına düşme riski yaşamaz ve interneti aynı hız ayarında kullanabilirsiniz. Kotayı aştığınız durumlarda hızınız biraz yavaşlar fakat internet kullanımına tekrar devam edebiliyorsunuz. İnterneti ihtiyaç dahilinde kullananalar için oldukça yeterli olan bu paket internet kurdu olanlar için şüphesiz yetersiz gelebilecektir. Bu durumda Turkcell’in diğer kampanyalarını araştırabilir ve interneti daha uzun süre de ve ucuz olarak kullanabilirsiniz. Sadece Turkcell ile sonlandırmıyoruz bu yazımızı, sırada ki operatörümüz de ilginizi çekebilir.

Vodafone Bedava internet 2017

Vodafone operatörü ise özellikle yeni yıla çok hızlı girdi. Sayısız kampanya ve etkinlikler ile şüphesiz ciddi bir kitleyi özellikle de gençleri kendine çekmeyi başardı. Örneğin “Vodafone Yanımda” uygulaması ile herkese 1GB internet dağıtması, “Vodafone Salla Kazan” ile süpriz bir bolluk yaşatan İngiliz kökenli bu operatör en çok yüksek GB internet paketlerini uygun fiyata temin etmesiyle biliniyor. Bu yüzden genç kesimin en çok tercih ettiği kuruluş diyebiliriz. Bu ve bunun gibi sayısız kampanyayı Vodafone bedava internet konusunda bulabilirsiniz.
Aklınıza takılan soru(n)ları konu altından iletirseniz hızlıca dönüş sağlar, probleminizi çözmek adına hızlı bir reaksiyon alırız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here