Vodafone Bedava İnternet Paketi

0
704

Vodafone Bedava İnternet Paketi nasıl yapılır sorusuna cevap almak istiyorsanız bu makalemizi okumanızı öneririz. Vodafone Bedava internet paketlerini kısıtlı zamanlarda bizlerle paylaşmakta bizde bundan faydalanarak bedava internet paketi nasıl yaparız sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğim.
Telsim olarak hayata başlayan daha sonra Dünya’nın en büyük GSM operatörü olan Vodafone’nin Telsim’i satın alması ile Vodafone ismine kavuşan ve Türkiye’nin en büyük operatörlerinden olan Vodafone zaman zaman abone çekmek için çok uygun fiyatlara ve bedava internet paketleri ile kullanıcıları kendine çekmeye devam ediyor.
12 Nisan 2016 yılında 4G’nin Türkiye’de aktif olması ile A sınıf lisansa sahip olan Vodafone kullanıcıların yüksek kotalardan ceza yememesi adına Vodafone 4GB Bedava İnternet Paketi’ni bizlere sundu. Ancak bundan sadece 1 defa yararlanabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir.
Yazımızın devamında yer alacak olan paketler belirli zamanlarda geçerli olduğunu güncelleme yapıldıkça siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz internet ( Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ) hakkında bilgiyi bu sayfadan paylaşacağımızı belirtmek isterim. Ancak bunun için sayfamızın alt kısmında yorum bırakmayı unutmayınız. Tabi paketleri yapamadığınızda da sorularınızı da yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

 • 2016 yılında 4.5G teknolojisi ile Vodafone Bedava İnternet Paketi ile kullanıcılarını memnun etmek adına 4 Bucak G kampanyasını aktif hale getirdi. Sınırlı sayıda olan bu paket bitmeden yapmak isterseniz size anlatacağımız yönergeleri incelemeniz önem arz etmekte olduğunu unutmayın.
 • 4.5 G Vodafone internet kampanyasından yararlanmak için sim kartlarınızın 4.5G’ye uyumlu olması gerektiğini lütfen unutmayınız. Eğer telefonunuz 4.5G desteklemiyorsa arkadaşınızın telefonundan da başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone 4GB Bedava İnternet Paketi

 • Vodafone sim kartınız 4.5G desteklemiyorsa Vodafone satış bayilerine giderek sim kartınızı değiştirdiğiniz taktirde hiçbir kampanya koşuluna katılmadan sim kartınızıda ücretsiz değiştirerek 2GB veya 4GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.
 • Bu kampanya sınırlı süre ve belirli bir kota içermemektedir. Şimdilik ücretsiz olarak Vodafone Bayilerine uğrayarak sim kartınızı değiştirmeniz durumunda bu kampanyadan yararlanabilmektesiniz.

Vodafone 4BucakG Bedava İnternet Kampanyası

 • Vodafone hattınız eğer 4.5G destekliyorsa bu kampanyadan 1 defaya mahsus yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzdan sms bölümüne gelerek 4BUCAKG yazarak 4545 yollamanız durumunda hattınıza Vodafone tarafından bedava internet kampanyası tanımlanacaktır.
 • Bu kampanya sınırlı süre olup kota içermektedir. Belirli kişiye ulaştığında bu kampanyadan yararlanma durumunuz kalmayabilir. Ancak siz yinede bizim dediğimiz yöntemi deneyin bedava interneti alma şansınız yüksek 🙂

4BUCAKG kampanyasını nasıl iptal edebilirim ?

 • 4BUCAKG kampanyası 1 defaya mahsus verilmektedir ve 30 gün içinde internet paketini kullanmanız gerekmektedir. İptal edilme durumu söz konusu değildir. Faturalı ve faturasız hattınıza hiçbir ücret yansımamaktadır. Kullanılmayan internet kotası bir sonra ki aya yansımamaktadır. Bu notu üzerine basa basa söylüyorum 30 gün içinde bu paketi kullanabilirsiniz.

Vodafone 2GB Bedava İnternet Paketi

 • Vodafone 2016 Bedava 2GB İnternet Paketi’nden yararlanmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Vodafone Bedava İnternet Paketlerinden olan 2GB’lık paketten yararlanmak için ABONE SUPER 2GB yazarak 3636’ya sms atmanız gerekmektedir. Bu kampanya 1 defa kullanılır ve 30 gün içinde bitirilmesi gerekir. Bu paketi kullanmaya başlarsanız eğer 1 ay sonra tekrar yenileneceği için iptal etmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız. İptal etmediğiniz taktirde 35.99TL’ye paketiniz yenilenmektedir.

SUPER 2GB Bedava İnternet kampanyasını nasıl iptal edebilirim ?

 • IPTAL SUPER 2GB yazarak 3636 yollayarak yada 7008 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu paketi iptal edebilirsiniz. İptal edilmediği taktirde her ay belirtilen ücret hattınızdan tahsil edilmekte olduğunu lütfen unutmayın.

Vodafone Yanımda Aylık 1GB Bedava İnternet

 • Vodafone tarafından üretilmiş olan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. iPhone telefonlarınızdan Apple Store’dan Vodafone yanımda yazarak uygulamayı indirebilirsiniz. Anroid telefonlarınızda Playstore’dan Vodafone yanımda yazarak uygulamayı aratıp indirebilirsiniz.
 • Vodafone Yanımda İnternet Kampanyasını indirdikten sonra İnternet Paketleri sekmesine gelerek aylık 1 GB Bedava internetinizi ayda bir defaya mahsus alabilirsiniz. İnternet Paketleri kısmında 1 GB Aylık İnternet Paketi (Ücretsiz) sekmesini gördüğünüzde sağ tarafta satın al tuşuna tıklayarak hattınıza tanımlama yapabilirsiniz.
 • Not: Vodafone bu kampanyayı iptal etmeyi saklı tutmaktadır. Kimi zaman bedava internet kampanyası kapatılabilmektedir. Bunun için mutlaka paketi almadan önce ücretsiz ibaresini görmeniz önemlidir. Kullanılmayan GB’lar ayın sonunda silinmekte olduğunu bir sonra ki aya devir yapılmadığını unutmayınız.

Vodafone Günlük 500MB Bedava İnternet

 • 2016 Vodafone Bedava İnternet kampanyası furyasına yeni katılan bu paketinden yararlanmak için akıllı telefonlarından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
 • Vodafone Günlük 500 MB Bedava İnternet paketini kullanmanız için haftanın ilk günü olan Pazartesi’yi beklemeniz gerekiyor. Vodafone pazartesi sendromunu atlatmanız için sunduğu bu güzel kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına pazartesi günü giriş yapmanız gerekmektedir. Pazartesi giriş yaptıktan sonra Yanımda uygulamasının ilk başında bulunan pazartesi sendromu sekmesine tıklayarak ücretsiz günlük 500 MB’lık internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu günlük tanımlanmakta olup pazartesi günü bitmeden 500MB kullanmanız gerekmektedir. Kullanılmayan internet paketleri bir sonraki güne deviri söz konusu değildir. Ancak güzel bir haberimiz var her pazartesi bu uygulamayı kullanarak yararlanma şansınız var.

Vodafone Spotify 1.5GB Bedava İnternet Paketi

 • Bu paket aslında ücretsiz gibi görünsede ücretli bir pakettir. Ancak aylık 9.99 TL olan Spotify paketine 22 TL’ye kayıt olup 3 ay Spotify paketi ile beraber 3 aylık 1.5 GB internet paketini kullanabilirsiniz.
 • Ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğim 1.5 GB her ay verilmemektedir. 1 defaya mahsus verilmektedir ve 3 ay içinde bitirmek gerekmektedir.

Vodafone 2GB Bedava İnternet Paketi

 • Vodafone Yanmda kampanyasına tüm bireysel müşteriler başvurabilmektedir. Bireysel Faturalı hatlara ve Faturasız Esnek tarifelerinden birine üyeliği bulunan Vodafone’liler 3 gün geçerli olan 1 GB internet yerine 2GB internet paketi Vodafone tarafından hediye edilmektedir.
 • Vodafone Hediye internet paketi al diyerek kampanyaya katılabilmektedir. Detaylar için tıklayınız.
 • Not: Bu kampanya 10 Eylül 2016 tarihinde bitmiştir.

VODAFONE YANIMDA NASIL İNDİRİLİR ?

 • Yukarıda anlattığımız Vodafone Bedava İnternet Paketleri artık Vodafone yanımda uygulaması ile sunulduğu için lütfen aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun olanı seçerek uygulamayı indiriniz.
Apple iPhone için:
Android telefonlar için:
Windows telefonlar için:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here