Biyografi

İçerde Dizisi Avukatı Melek – Bensu Soral Kimdir

Written by admin

İçerde Dizisi Avukatı Melek – Bensu Soral Kimdir ? diye aradım aradım sonunda buldum. Son zamanlarda piyasaya sunulmuş en iyi diziler arasında yer alan İçerde Dizisinin konusu dışında oyuncularıda birbirinden kaliteli ve dikkat çekici. Çetin Tekindor gibi bir adamın oynadığı bir dizinin zaten kötü olma ihtimali yok.
Neyse konumuzu değiştirmeden devam edelim. İçerde dizisinin ünlü mafya avukatı Meleği ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında

Bensu Soral Kimdir ?

Bensu Soral
Şimdi geldik can alıcı noktaya. Diziyi izlerken hiç yabancı gelmeyen sürekli olarak ben bu oyuncuyu bir yerden tanıyorum havası bırakan ve su gibi güzel, Hande Soral’ın öz ve öz kardeşi. Allah ablasını kalemle çizdikten sonra sıra kardeşine gelince güzel inovasyonlar yapmış. Güzelliği ile herkesi büyüleyen İçerde dizisinin Melek’i sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmakta. İlkbahar ayında doğanlar grubunda olduğunu öğrendiğimiz Bensu Soral tipik Koç kızı imiş.
Diziyi izlerken hep ben bu kızı tanıyor gibiyim sorusunu içinizden kesinlikle geçireceksiniz. İşte o zaman Hande Soral’ın kardeşi olduğunu hatırlayınız. Güzel Sanatlar Fakültesinde Grafik Tasarım bölümünde eğitim hayatına devam etmekte.

Soru Cevap Kısmı 😀

Bensu Kaç Yaşında ?

1991 yılında Bursa’da doğmuş. İstanbul’da yaşımını devam ettirmekte.

Bensu’nun Sevgilisi Var Mı ?

Böyle güzel Melek gibi bir insanın sevgilisinin olmaması zaten insanın kafasında soru işareti oluşturur ama biz yinede cevaplayalım Hakan Baş ile düzenli ilişkisi devam etmektedir.

Bensu’nun Sosyal Medya Hesapları Var Mı ?

Bensu Soral’a yorum bırakmak sevginizi duygularınızı anlatmak istiyorsanız yorum kısmından düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Yazımız üst sıralarda çıktığında bir şekilde sizin yazılarınızı okuyacaktır.

About the author

admin

Leave a Comment