Merak Ettiklerim ! { Sitem }

8
32

Emek verdiğim sitelerime saldırı yapılmasından ve bir yerlere şikayet edilmesinden sıkıldım açıkçası. Sürekli olarak beni bir yerlere şikayet eden ve firmalarla papaz durumuna getiren bu arkadaşımızı tanımak isterim. Şimdiye kadar bir çok kişiye yardım ettim hatta iş istihdamı sağladım. Benim sayemde 5-6 kişi şu anda evine ek gelir elde ederek paralar götürüyor. Ama anlamıyorum artık neden benimle uğraşılıyor. Blog yazarı olarak site kuruyorum 3-4 gün sonra ya saldırı alıyor , yada bir grup toplanıp googleye spam bildirisinde bulunuyor. İşsizler.net web sitesinin benim olduğunu zanneden bazı insanlara söylemem gerekiyor sanırım İşsizler.net benim web sitem değildir. Abime aittir. Domain benim görünsede benimle alakası yoktur. Sadece tasarımı bana aittir. Kendini bilmez bir grup densiz siteyi filtreye alınması için spam bildirimi yapmış. İnsanların ekmeğine b… sürmek için elinden geleni yapan bu arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum. Ajanstan lisanslı olan haberin lisanslı olarak dağıtılmasında hiçbir sıkıntı sorun yoktur ama bunu öyle akse ettirmişler ki siteyi spam durumuna düşürmüşler. Gerekli temyiz formunu doldurdum ajanslara ait belgeler dahil herşey Google inceleme merkezine yolladım. Artık rica ediyorum sorunu olan insanlar sitemden link çıkışı yaptığım sitelere saldırmasın. Sorunu varsa gelsin benimle halletsin. Bir insanın ekmek parası ile oynamak günahtır. Ama illa ben devam edecem diyorsanız buyrun devam edin. Elimden geldiğince kaliteli güncel konuları eklemeye çalışıyorum ama bu işler beni o kadar yoruyor ki bırak siteye yazı eklemeyi sitemi açmayı bile istemiyorum. Lütfen yeter artık benimle uğraşmayın çekemediğiniz rahatsız olduğunuz bir konu varsada benimle iletişime geçin ordan konuşalım.

8 YORUMLAR

  1. Değerli canımdan çok sevdiğim kardeşim senin desteğinle kurulan bu siteye yapılan ahlaksız saldırıları kınıyorum.Sanırım seni çekemeyenler bu sitede senin diye saldırı yaptılar.Şunu bilmelilerki bu site seninde katkılarınla dahada iyi noktalara getirecem.Tekrardan bana ve siteme katkılarından dolaya teşekkürler.Saygılar … (issizler.net)

  2. =) Onur Abi Bir Laf Vardır Çekemeyen Anten Taktırsın!
    Benim Sadece Yazımı Çaldılar ve grafiklerimi Çaldılar diye bilişim Suçlarına Mail Attım ve Olumlu yanıt Geldi =) bende Kişiye o Gelen Mail ile Bi Mail Attım Tabi Bu benim sorunum kim olduğu belli bir kişiydi!
    Senin Sorununsa Biraz neidi belirsiz olması açıkçası çıkmaza sokuyor ama IP Filan biliyorsan Bulabilirsin Abi kanımca

  3. Sitenizi yaklaşık üç ay önce keşfettim, o keşiften sonra hergün en az iki defa ziyaret ediyorum, şuna değineceğim;insanlara yardımcı olmak adına bildiğinizi paylaşmak her soruya cevap vermek,sorunlara eğilmek, bir samimiyet örneğidir ve bu sizde var. Sitem yazınızı okuyunca birşeyler yazmadan geçemedim, meyva veren ağaç taşlanır deyip daha güçlü olmalısınız…ülkenin aklı başında insanlara her zamankinden daha çok ihtiyacı var, ve biliyoruz ki rüzgar kayadan sadece toz alır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here