2009 Blog Ödülleri

10
66

Bu sene 2.si düzenlenen blog ödülleri yarışması başladı. Geçen sene eğlence kategorisinde yarıştığım bu yarışmada bu sene Güncel Haberler kategorisinde yarışmaya karar verdim. Geçen sene olduğu gibi bu senede iddalı değilim. Ancak yinede ümitliyim okuyucu kitlemin beni bu yarışmada da destekleyeceğini ümit ediyorum. Bu sene düzenlenen blog ödülleri yarışmasında sponsorlara baktığımda geçen seneye göre daha çok sponsorun olduğunu gördüm. Peugeot’un bile sponsor olduğunu görünce çok şaşırdım açıkçası. Başvuru başladığı dakikadan itibaren harıl harıl kayıt olmaya çalışsamda sistemden kaynaklanan sorundan dolayı kayıt olmamıştım biraz geçikmeli kayıt olmuş olsamda bu yarışmaya bende katıldım. Yarışma da ne ödüller dağıtılacağını bilmem ama geçen seneye göre daha da iyi olacağı kesin. Yarışma hakkında detaylı bilgi içinde yazının devamını okuyunuz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kategori Sponsorları

microsoft
ntvmsnbc
peugeot

project house

ülker

 

Medya Sponsorları

bloxoo
fikri mühim
kurumsal haberler

log

mackolik

mediacat

sinema.com

 

Hizmet Sponsorları

mikro ödeme

octeth

turhost

444 çiçek

10 YORUMLAR

 1. Cem isimli arkadaşın yorumu bana ait değildir. Ama mantıklı buldum orası ayrı tabi.
  Sonu belli oyunlara giriyorsunuz.
  Buyrun ben size bu sene derece alması kesin blogları söyleyim.
  Fikir Atölyesi, Nahnu, Wolkanca, Selçuk Hoca

 2. Yarışmaya katılın tarzında bir reklam maili geldi. Üşenmedim aradım ve verilecek ödülü sordum. Karşıma çıkan ilgili bayan önce verilecek ödülün internette açıklandığını söyledi. Yarım saat sonra araştırma yapmışım gibi tekrar aradım ( çünkü daha önce araştırmıştım, ödül mödül yoktu) bu defa işin üzerine düştüğümü anlayınca kem küm etmeye başladı. Ödül olarak plaket verileceğini söyledi. Ayrıca sponsorlar isterlerse yani gönüllerinden koparsa ödül verebileceklerini söyledi. Madem plaket vereceksiniz neden açıklamıyorsunuz dedim. Kadın iyice köşeye sıkıştı. Ödüllere biz karışmıyoruz falan dedi. Oysa İkinci aramamda ”sponsorlar isterlerse ödül verecekler” dedi. Bu nasıl iş anlamadım. En sonunda ”siz neden bu kadar ödülü merak ediyorsunuz” diye sordu bana. Bende vatandaş olarak bir yarışmanın, kaldı ki yarışmanın ismi ”ÖDÜL”, hediyesini merak ettiğimi belirttim.
  Ben İnternet ortamında böyle bir rezalete daha önce tanık olmadım. İşin en kötü tarafı bazı çok okunan blogların insanları uyaracağı yerde bu şaçma sapan organizasyonu destekleyip, reklamını yapıyor olmaları.
  Bu senede ortalama 30 bin euro para kaldırıp, ödül yerine zımpırtı verecekler. Hiç değilse yarışmanın ismini değiştirseler.
  BLOG ÖDÜLLERİ 2009 ama ortada ödül yerine tencere bile yok. Olacak şey değil gerçekten. Bir Allahın kulu çıkıp, ” yahu ödül nedir” diye sormaz mı?
  Marjinal Haber Merkezi diye uyduruk bir firma var. Şimdilik sponsor olduklarını söylüyorlar.
  Olmayan ödülleri merak eden vatandaş olursa arayabilir.
  0212-219 29 71

 3. Cem bey 4 blog ismi yazmış ve kayırma olayını destekler nitelikte bir yorum yapmış fakat, saydığı blogların hepside ödüle layık bloglar diye düşünüyorum. Ben şahsen Nahnu ve Wolkanca’ nın en büyük hayranıyım.

 4. autocadhocasi.com da son zamanlarda kendini gösteren bloglardan. böyle birkaç blog daha sayabiliriz. elbette bazı siteler açık ara önde gitsede,n eticede halk oylaması, herşey değişebilir.

 5. Evet, bende yarışma ile ilgili hiç olumlu görüş almıyorum. Kayırma olduğu, objectif seçimler yapılmadığı vs. gibi laflar dolaşıyor. Geçen sene yapılan oylama sonuçları yayınlanmamış. Bu gölgeler ışığında nasıl bir katılım olacak merak ediyorum

 6. Sonu belli oyunlara giriyorsunuz.
  Buyrun ben size bu sene derece alması kesin blogları söyleyim.
  Fikir Atölyesi, Nahnu, Wolkanca, Selçuk Hoca

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here