Genel

Banyonuzda Kullanabileceğiniz Renkler

Written by admin

Banyonuzda etkileyici bir görünüm yakalamak mı istiyorsunuz? O halde renk seçimine çok daha fazla önem vermelisiniz. Çünkü renkler, ortamın genel atmosferinde en belirleyici olan unsurdur. Hangi renkleri tercih edeceğinize karar vermeden önce renklerin etkileri hakkında fikir sahibi olmanızda fayda var.

Ferah Bir Atmosfer İçin Açık Renk Tonlarını Seçin!

Açık renk tonları banyolarda en sık tercih edilen renklerdir. Çoğunlukla parlak ya da mat beyaz, krem ve bej tonları banyolarda ferah bir etki yaratıyor olması nedeniyle tercih ediliyor. Eğer küçük bir banyo alanına sahipseniz hiç tereddüt etmeden seçiminizi açık renk tonlarından yana yapabilirsiniz. Bu sayede banyonuzun daha geniş görünmesini kolaylıkla sağlamış olacaksınız. Tavanda da beyaz gibi en açık renklere yönelmenizi öneririz.

Huzurlu Bir Atmosfer İçin Kahve Tonlarına Yönelin!

Eğer banyonuzda huzurlu ve sakin bir atmosfer elde etmek isterseniz bu durumda rotanızı kahverengi tonlarına çevirebilirsiniz. Kahverengi en çok beyaz ile kombinleniyor ve ortaya göz kamaştıran bir görünüm çıkıyor. Bu nedenle rahatlıkla kahve tonlarını tercih ederek samimi ve sıcak bir ortam algısı yaratabilirsiniz. Mutlaka fayanslarda bu rengi kullanmanız gerekmez. Banyo paspası gibi daha farklı ürünleri de kahve tonları arasından seçmeniz mümkün!

Sevimli Bir Banyo İçin Pembe Tonları Harika!

Açık pembe tonları da banyolarda son dönemde sık tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Sevimli ve etkileyici bir görünüm yakalamak için bu renkleri de mutlaka seçenekleriniz arasına ekleyin. Pembe renk, çok sayıda farklı renk ile kombinlenebilen bir tondur. Bu nedenle iki hatta üç farklı rengi bir arada kullanmak isteyenler için de pembenin cazip bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Asil Bir Hava İçin Gri Tonlarından Şaşmayın!

Modern ya da minimal bir stilde banyo dekorasyonu istiyorsanız tercihinizi gri tonlarından yana yapabilirsiniz. Gri ve hatta lacivert son dönemin popüler renkleri arasında yer alıyor. Bu renklerin sizin için de doğru tercih olabileceğinden emin değilseniz hemen VitrA banyo modelleri arasında bir keşfe çıkabilirsiniz. İnternet sitesinde birbirinden şık banyo dekorasyon modelleri incelenebilir ve en popüler renkleri de rahatlıkla görebilirsiniz.

About the author

admin

Leave a Comment