Al Fakher İthal Nargile Tütünü Bulun Bana

20
729

Bu günlerde harıl harıl al fakher nargile tütünü arıyorum. Nargile içenler bu ismi çok iyi bilirler. Harıl harıl internet sitelerini uluslar arası satış yapan siteleri dolaştım ama güvenebileceğim bir firma bulamadım. Aslında Türkiye’de dispürütörlüğünü ( bu kelimeyi kendimi bildim bileli yazamam yanlışsa kusura bakmayın ) almak lazım. Bu tütünün tadı başka valla başka =) Neyse nargileden ve tütünden anlayan varsa bana orjinal paketinde bulsun parasını yollayım.
Bu tütün nedir diyenlere kısa ve öz tanıtım: Türkiye’de El fakir olarakta bilinen bu tütüncükler meyve aromalı olup kokusuna kanıp nargileye koymadan yemeye çalışabileceğiniz o kadar keskin ve güzel kokan nargile tütünü diyebiliriz.

20 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar Türkiye’ye Al’fakher yada diğer nargile tütünlerinin yada tütünlerin ithalatı yasaktır. Bu nedenle distribütörlük alınamamaktadır.

 2. Meraba arkadslar bende nargile tütünü olarak 5 farklı tütünüm bulunmaktadır ithal olmakla beraber piyasanın en kaliteli tütünleridir.Nargile içen ve kullanana arkadslar şimdi adını yazıcağım tütünleri bilirler ve bu tütünlerle ilgili benimle irtibata geçebilirler ….
  1)Alvaha
  2)Almahmood
  3)Alfakher
  4)Aljazeere
  5)Alnaxla
  irtibat telefonu:05417878430-05532540186

 3. orjinal %100 “al fakher” nargile tütünü satıyorum
  1 kilo=60tl
  istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz ister 1 kilo ister 100 ister 1 ton toptancılığını yapıyorum.ayrıca 100 kilo ve üzeri alımlarda 1 kilosu 55tlden.
  ulaşmak isteyenler:serkankurt50@hotmail.com

 4. ben adıyaman tütünlerini cok uygun fiyata toptan satıyorum ihtiyacınız varsa bu numaradan ulaşabilirsiniz.. 0545 831 85 85 adıyaman

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here