Yeni yine yeniden…

5
41

2-3 gündür olumsuzluktan dolayı siteye de yazılar ekleyemedim. Mu-Yap’ın sitemi kapatması maddi yönden beni bayağı sarstı ancak şimdilik kalan bütçe ile güzel şeyler yapmaya devam edicez.
Peki Bu 2 Gün içinde neler oldu ?

  • Mu-Yap itiraz dilekçesi vermek için 4 avukatla görüştüm kafam allak bullak oldu ama hala azimliyim. İtiraz dilekçemi vermek için hazırlanıyorum.
  • Bu iki gün içinde serverıma yapılan botnet’i engellemek için ortaklarımızla konuşup durduk. Sorun şimdilik halloldu gibi ancak yinede bazı sorunlar var bunun içinde Domatessuyu.com’u yurt dışı serverıma taşımak zorunda kaldım.
  • Aldığım köpeğimi verecem mi ? , veremiyeceğim mi ? onu düşünmeye devam ediyorum gerçekten çok zor bir karar 4 gündür benle olmasına rağman aşırı derecede bağlandım.
  • Domatessuyu.com için büyük yatırımlara hazırlanıyorum ( tabi kendi çapımda büyük yatırımlar ) En büyük değişimide temayı değiştirerek yapmayı planlıyorum. Bunu hakkında ilerki zamanlarda sizlere bilgi vericeğim.

5 YORUMLAR

  1. sitemi açtırmak için hiç birşey yapmadım kapalı bir şekilde duruyor. Ancak site kapandıktan sonra 30 gün boyunca böyle bir içeriğin olmadığını tahhahüt ederek yeniden açtırabilirdiniz. Ben uğraşmadım çünkü Serdar Ortaç’ın menejerleri dahil bütün kişilerle kavga ettim. 15 saniyelik müzik dinlettim diye kapatılan bu sitenin haksız bir şekilde kapatıldığını belirtsekte burası Türkiye. Bilir kişiler 40-50 yaşında olunca siteye bakmadan kapatabiliyorlar. Demo müzik dinlettim diye sitem kapandı. Yapacağınız pek bir şey yok bundan sonra

  2. Uyarıyı whois bilgisinde bulunan maile yapıyorlar mail adresin gizliyse iletişime geçmek için domain şirketine arama gereksinimi duymamışlar.

  3. demek blog siteleri de kapatılacak hale geldik. hadi hayırlısı, bizi kapatmasalar bari… bu arada kapanacak diye herhangi bir uyarı geldi mi sana, nasıl geldi falan,,, biraz açsana…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here