Yeni Temamız

33
158


Yeni Temamızı deneme olarak yayına geçirmiş bulunmaktayım. Kullanım adına daha esnek ve kolay bir kullanımı olan temayı yorumlarınıza açıyorum. Uzun süredir üzerine çalıştığım ve inatla baştan 10 defa başlayıp sıfırdan düzenletiğim temanın son hali bu. Yani elimden gelen bu kadar oldu diyebilirim. Önerileriniz ve yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Zaman konusunda sorunum olduğu için bazı sıkıntıları var ama iNOVE’nin yaptığı bu tema için iNoVe’ye teşekkürü de borç biliyorum. İletişim yolu ile ile bana cevap yazdığı içinde teşekkür etmek isterim. Her ne kadar yazdığımı anlamayacak olsada evrensel dil haline gelmiş ingilizce ile ” Thank you iNove” diyelim =) Şimdiye kadar beni en çok uğraştıran temalardan biri yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Logomuzuda düzenleyerek bu hale getirdik logo hakkında yorumlarınızı da bekliyorum hala logo hakkında çelişkilerim var.

33 YORUMLAR

  1. Medya kategorisi hata veriyor.başkalarında varmı bilmem o deng geldi bana.
    Warning: array_keys() [function.array-keys]: The first argument should be an array in /home/domatess/public_html/wp-content/plugins/simple-tags/inc/client.php on line 1310

  2. Eski tasarımda siteye girdiğimde her defasında Logo dikkatimi çekiyor bir bakmadan edemiyordum.Bu tasarımı ilk gördüğümde logo herhangi bir şey gibi geldi bana sitenin içinde kaybolan orda durması için duran bir aparat gibi.Eski logonun üstünde bir star havası vardı.

  3. Seo konusunda bu daha ii diye düşünüyorum ama deneyecez olumsuz olursa zaten eski temama dönücem. Dönmezsemde o temamın değişik versiyonlarını yayınlayacağım. Göz alışkanlığı olduğu için eski tema gerçekten ii geliyor bakalım tepkilere devam =)

  4. önceki arthemia tema daha şık duruyordu…artı seo ve diğer ayarlar kusursusdu,inove temayla bende geçenlerde oynamalar yaptım filmcemberi.com içim.. kullanan çok kişi var diye tekrar temadan vazgeçtim…
    elinize sağlık ama ben derim önceki tema daha sağlamdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here