Whatsapp Kurulumu Nasıl Yapılır ?

0
563

whatsapp Akıllı telefonların yaygınlaşması ile ücretsiz mesajlaşma programlarıda artmış durumda. Son zamanlarda rakiplerine rağmen üstünlüğünü kullanan Whatsapp’ı kurmak çok kolay.
Android Telefonlar için : Eğer android işletim sistemi kullanıyorsanız. Telefonunuzun masaüstünden Google Play’e girerek Whatsapp aratın çıktıktan sonra yükleme yapabilirsiniz. Google Play üzerinden yükleme yapamazsanız eğer http://www.whatsapp.com/android/ adresinden giriş yaparak yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra telefon numaranızı başında sıfır olmadan gireceksiniz. Ülkeyi doğru seçmeyi unutmayın. Telefon numarasını girdikten sonra size gelecek olan smsdeki şifreyi Whatsapp programına yazdığınız taktirde kullanmaya başlayabilirsiniz.
İphone Telefonlar için kurulum : İphone telefonlar için iTunes bağlanarak ya da telefonunuzdan Apple Store girdikten sonra arama kısmına “Whatsapp” yazınız. Çıkan programı indiriniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra telefon numaranızı başında sıfır olmadan gireceksiniz. Ülkeyi doğru seçmeyi unutmayın. Telefon numarasını girdikten sonra size gelecek olan smsdeki şifreyi Whatsapp programına yazdığınız taktirde kullanmaya başlayabilirsiniz.
whatsapp-kurulum (1) whatsapp-kurulum (2) whatsapp-kurulum (3) whatsapp-kurulum (4) whatsapp-kurulum (5) whatsapp-kurulum (6) whatsapp-kurulum (7)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here