Mobil

Samsung Galaxy S4 Ekran Görüntüsü Alma

samsung ekran görüntüsü alma, samsung s4 screenshot alma, samsung s4 ekranı çekmeSamsung’un ürettiği Galaxy S4 ekran resmi çekme “Samsung S4 Screen Shot alma” özelliğini aktif etmek için iki farklı yol izleyebilirsiniz.
Samsung cihazlarında aslında yapılacak işlemler o kadarda karışık değil. Apple kullanıcılarının alışık olduğu ekran alma şekli Samsung’da da geçerli. Neyse Samsung S4 Ekran görüntüsü almak için 2 yöntem bulunmakta bunları sizler için teker teker anlatmaya çalışacağım.
1. Yöntem Anasayfa + Kapama Tuşuna basma : Kimileri bu yöntemi görünce Apple’dan çalmış diyebilir. Çünkü Apple iPhone cihazlarda olduğu gibi telefonun orta tuşu ile birlikte kapatma tuşuna 3 sn basmanız gerekmektedir.
samsung-galaxy-s4-ekran-goruntusu-alma
2. Yöntem El Hareketi : El hareketi ile fotoğrafınızı çekebilirsiniz bunun için Samsung S4 telefonunuzdan Ayarlar –> Cihazım –>Hareketler ve İşaretler kısmına gelerek Avuç içi hareketi aktif etmeniz gerekmektedir.
galaxy-s4-screen-shot-alma
Yukarıdaki ayarı yaptıktan sonra görüntüsünü çekmek istediğiniz dosyanın üzerinde iken elinizi telefona dik tutarak soldan sağa yada sağdan sola sürtmeniz olacaktır. Avuç içi hareketinizi telefon algılayarak fotoğrafınızı çekebilir. Fakat benim önerim ilk yöntemi denemeniz. İkinci yöntemde bazen takılmalar olabiliyor yada zaman probleminiz varsa zamanınızı alabilir.
samsung-galaxy-s3-ekran-goruntusu-nasil-alinir-nasil-cekilir
 
Önemli Başlıklar : samsung ekran görüntüsü alma, samsung s4 screenshot alma, samsung s4 ekranı çekme, s4 ekran görüntüsünü çekme, samsung s4 ekran yakalama, s4 ekran görüntüsü nasıl çekilir

About the author

admin

Leave a Comment