Samsung Galaxy Beam Projeksiyonlu Telefon

0
564

Telefon sektöründe hızlı yükselişini sürdüren Samsung yeni ürünü Samsung Galaxy Beam Türkiye’de kısa süre sonra Avea tarafından satılmaya başlanılacak.
Samsung Galaxy Beam‘in en büyük özelliği üzerinde projeksiyon bulundurması diyebiliriz. Bu mükemmel telefon 1 GHz hızında çift çekirdeğe sahip. Ram olarakta tatmin edici bir RAM’e sahip.  768 MB RAM, 8 GB dahili hafıza, 4 inç 480 x 800 px çözünürlüğündeki ekranı, microSD desteği ile 40 GB’a arttırılabilir hafıza kartı girişi bulunmakta. 40gb’lık hafıza kartını kaldırabilmeside ürünün başarısını gösteren diğer özelliklerden biri. Ayrıca Samsung Galaxy Beamüerinde 5 megapiksel LED flaşlı ve otofokuslu kamera, Bluetooth 3.0, WiFi, WiFi Hotspot, DLNA gibi teknolojileri kullanan Galaxy Beam’de sayamadığımız bir çok özellik mevcut.
15 lümenlik projeksiyona sahip olan bu telefonun Türkiye’de ne kadar tutulacağı bilinmez ama dikkatimi çeken aparatlardan biride dock station olması ve 2 adet pilinin olması. Dahili olmadan dışarıdan pili şarj edebilme özelliği büyük bir artı sunmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here