Sağlık

KIVIRCIK SAÇLARINIZI SEVİN

Written by admin

Kadın ya da erkek, herkes için saçların bakımlı olması, oldukça önemlidir. Bu yüzden duşta ve duştan sonra kullanılan ürünler, özellikle kıvırcık saçlılar için oldukça önemlidir. Kıvırcık saç, düz ya da dalgalı saça göre daha zor şekillenir. Şekillendirmeye duşta başlamak gerekir. Zor ve inatçı olan saçları sakinleştirmek ve güzel bukleler için uygun bakım ürünleri kullanmak ve bunları kullanırken saçlara mümkün olduğunca az zarar vermek gerekir.

Kıvırcık Saç Bakımı Tüyoları

Kıvırcık saç bakımı ürünleri denildiğinde akla pek çok marka gelir. Kimisi kimyasal kimisi de bitkiseldir. Ancak; doğru ürün seçilmediği takdirde hiçbiri işe yaramaz. Bu bağlamda Yves Rocher her saç tipine uygun saç bakım ürünleri ile öne çıkar. Yves Rocher, parfümden şampuana kadar geniş ürün skalasıyla kullanıcılarının yüzlerini gülümsetir. Bu nedenle kıvırcık saç bakımı denildiğinde de akla ilk gelenler arasında yer alır.

Doğru şampuan seçimi, bakımlı saçların ilk adımıdır. Yves Rocher’nin kıvırcık saçlar için özel olarak formüle ettiği şampuanı, saçları daha dalgalı gösterir. Bunu yaparken de içeriğindeki sabitleyici özelliği bulunan baoban yağından faydalanır. Ayrıca, içeriğindeki sabitleyici polisakarit sayesinde saçlar, oldukça havalı ve bakımlı bir görünüme de kavuşur.

Saçlarınız bakımsız ve mat görünüyorsa onarıcı özelliği olan bir ürün kullanmanız gerekir. Yves Rocher’nin onarıcı saç yağı, çeşitli sebeplerle kırılan ve matlaşan saçlarınız için oldukça doğru bir üründür. %99 doğal içeriğe sahip olan bu yağ; Güney Amerika fındık yağı ve organik babassu içerir. Pek çok kimyasalın aksine içinde silikon bulunmayan bu yağ sayesinde saçlarınızda istediğiniz kaliteli görünümü elde edebilirsiniz.

Yves Rocher parlatıcı güzellik iksiri ise saçlarınızın ışıltılar saçmasını sağlar. Şekillendirilmiş saçlarınıza bir miktar sürmeniz, gün boyu tüm ilgiyi üzerinize toplamaya yeter. En az %98 oranında doğal içeriğe sahip olan ürün, silikon ve paraben içermez.

Eğer saçlarınızın seyrek olmasından şikâyetçiyseniz saç oluşumunu destekleyen ürün kullanmanız gerekir. Yves Rocher saç oluşumunu destekleyen ve saç dökülmesini durduran serum, gür ve canlı saçlara kavuşturur. Düzenli kullanıldığında saçların gözle görülür derecede çoğalmasını sağlar.

Tüm bakımları yaptıktan sonra şekillendirme aşamasında kullanılan ürünler de önemlidir. Güzelliği ortaya çıkaran en önemli adımdır şekillendirme… Kıvırcık saçlar için uygun olan Yves Rocher saç şekillendirme spreyi, besleyici olmasının yanı sıra saçlarda dalgaların hacmini de artırır. Bu sayede daha parlak, daha canlı ve daha kıvırcık saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

About the author

admin

Leave a Comment