Hoşçakal 2010 Merhaba 2011

2
245

Şöyle bir geçmişe baktımda Domatessuyu.com’da sizlerle yeni yılı 4. defa kutluyorum. 365 günü yine geride bıraktık. 2010’da bitiyor. Üzüleyim mi sevineyim mi pek anlayamadım. Yinede güzel bir yıldı. Son 2 yıldır ne kadar Domatessuyu.com ile ilgilenemesemde 2011 yılı benim için 2. kademeye atladığım yıl olacağını düşünüyorum. 5-6 yılda bir hayatımda köklü bir değişimi yaparım bunlardan biride sanırım 2011 yılının başlaması ile gerçekleşecek. Buna inanıyorum. Sıkıntısız bir yıl geçirdiğim için 2010 yılına teşekkür ederim. Bakalım kaç yıl daha böyle güzel yazılar yazıp yeni yılınızı kutlayacağız. Kendi kendime koca 4 yıl nasıl geçti diyorum. Umarım 2011 çok güzel geçer. Aslında korkmuyor da değilim. Yeni yılın 365 günü nasıl geçecek ve hayatımda ne gibi değişiklikler olacak merakla bekliyorum. Hedeflediğim ve yaşamımda dönüm noktası diye adlandırdığım 4 farklı dönem var. Şu anda 2. kademeye yani 2. döneme ayak basmış olacağım.
Peki beklentiler ve hedefler neler ?

 1. İlk olarak Sanayi Bakanlığı Teknogirişim 100bin TL’lik hibeyi almak.
 2. Makine – Yazılım ve Bilişim üzerine bir şirket kurmak. ( İlk aşamayı atladık )
 3. Domatessuyu.com içinde dönüm noktası olan bir yıla girdik. Bu sene dananın kuyruğu kopacak diyebiliriz. Kafamdaki strateji için Domatessuyu.com’u mu kullanacağım yoksa başka bir siteyimi açacağım bunuda yakın zamanda sizlere duyururum. Büyük ihtimal Domatessuyu.com ile birlikte yeni site açacağım. Bu site tamamen profesyonel olup Türkiye’nin önde gelen sitelerinden biri olacak bu senenin 2. döneminde yer alan hedeflerim arasında şimdiden ajanslar ile görüşmeler başladı =)
 4. Arabamı her sene olduğu gibi yeni seneye girmeden sattım güzel bir araba almak dördüncü hedefim arasında.
 5. Yurt dışı düşüncemi sanırım 1 yıl erteleyeceğim ama 2011 yılının son aylarında yurt dışında da olabilirim.
 6. Aylık gelirimi 3-4 katına çıkarmayı hedefliyorum yaptım olacak =)

Aslında çok beklentiler ve hedefler var da aklıma gelenler bunlar. Benim için dönüm noktası olan bir yıl. Yeni yıla şirket açarak girebilirim yada bu hedefleri askıya alıp yurt dışına veya askere de gidebilirim. Bakalım hangisi gerçekleşecek. Bunuda zaman gösterecek. Şimdilik yakın görünen hedefler bunlar. Yeni yılda Domatessuyu.com’a zaman ayıracağımı umuyorum. Okulun en yoğun dönemleri olan 2. ve 3. sınıfı atlattık. 4. sınıfta da biraz ilgi göstermeye çalışsamda olmadığını biliyorum ama ne yapalım bu kadar yapabiliyormuşuz. Yeni yılda daha dolu ve daha içerikli yazılarla sizlerle olacağımı umut ediyorum. Şirketi kurduktan sonra sanırım olacak. =)))
Bu yıla kadar Domatessuyu.com neler yaptı.
– Marka Tescilini aldı.
– Domatessuyu.com sulu siteler açıldı ( her ne kadar az faliyet içinde olsada )
– Hedeflenen hitlere ulaşıldı.
– Bir çok ajans ve prodüktörle iletişime geçildi.
Geçmiş yıllarda yazdığım yeni yıl mesajları  !

2 YORUMLAR

 1. sevgili Onur! genç Müdürüm… 2011 de herkesin mutlaka güzel beklentileri bile olacak!
  Sayın ONUR SARICA VE BENİM GÜZELLER GÜZELİ OKURLARIM!
  HEPİNİZE, GÜZELLİK, SAĞLIK VE NEŞE DOLU BİR YIL DİLİYORUM!
  HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM!
  MUTLU YILLAR!

 2. Güzel düşünceler sanayi bakalnlıgının teknogirişimci hibesini ilk defa duyuyorum. Diğer hibeleri daha önceden duymuştum.
  Biraz açıklarmısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here