Yeni Görünüm Nasıl ?

14
80

domatesAslında ilk başta ki düşüncelerimden biri, temayı değiştirmekti çünkü bildiğiniz gibi bazı insanlar kategoriler dahil aynı temayı kullanmaya başladı bu durum da beni oldukça rahatsız etmeye başladı. Artemia’dan oldukça farklı özellikler yükledim ancak bu özellikleri bazı sitelerde de görmeye başlayında artık gerçekten yeter dedim. Blog yazarlığını bırakan bir çok insanın neden bıraktığını gerçekten anlamış durumdayım. Birbirinden iyi onlarca blog yazarı yayın hayatına koca bir sitemle veda etti. Umarım bizimde sonumuz öyle olmaz. Ancak durum bunu gösteriyor. İnsanlar emek verilen şeye destek vermekten daha çok onu kösteklemek için uğraşıyorlar. Kaynak linki vermenin hala mantığını anlayaman ve yazıyı direk kopyalayıp hit elde edeceğini düşünen arkadaşlara da şaşırmadan edemediğimi söylemek isterim. Trackback’lerim dofollow durumda yazımı alan ve kullanmak isteyen kişilere direk desteği burdan sağlıyorum ancak bu durumun farkında bile olmayan insanlar çok. Benim sizden isteğim eğer siteniz varsa ve gerçekten beni takip ediyorsanız sitemize sitenizden link veriniz. Bu yapılacağınız hareketin karşılığının emeğe saygı olduğunu anlarım ve yazılarıma da öyle devam ederim. Bazı kişiler unutmasın ki yazı yazmadığım sürece onlarda bir hiç =)

Neyse konu dağıldı Domatessuyu.Com’un bu görünümü sizce daha mı iyi böyle kalmalımıyım yoksa eskisine mi dönmeliyim.

14 YORUMLAR

 1. ahh tomatis ah senin bi gün güldüğünü görmeden gidecem ya ben ona yanıyorum. hep şikayet hep şikayet. yorulmaz mısın sen şikayet etmekten? bi kerede “çalandan Allah razı olsun demekki iyi bişey yapıyorum” de ki değişklik olsun. soldakini sağa al yeter tema güzel 😀
  ONUR’UN SEVABI
  Tamek uzun süredir ortalarda yoktun nerelerdeydin =)

 2. … ve son olarak yazıların üstündeki 300*250lik reklamları sağa yasla (div style=”float:right;”)reklam(/div) diyerek… [yorumda cıkmadığı için baştan yazdım].

 3. onur arkadaşım ben senin yerinde olsam, yine kırmızı ağırlıklı kendime özgü bi tema yapardım. ya da bu temayı öyle bi adam ederdim ki kimsedekine benzemezdi; malesef seninki benziyor. ve son olarak yazıların üstündeki 300*250lik reklamları sağa yasla reklam diyerek. böylece bloğun daha güzel görünür. o çirkin boşluklardan kurtulmuş olursun. zaten sol en üst blogta 300*250lik reklam var. sen sağa yasla benim dediğimi. iki reklamın arasınada yazıların gelsin. reklamlar daha tıklatıcı görünür 😉

 4. @Kürşat abi haklısın free tema ama üzerinde çok oynama yaptım; bariz oynamaları bile kendi sitelerine çekmeleri rahatsız edici. Tema yapma konusuna gelince böyle bir düşüncem var konuşmuştuk ancak kafamda tasarlayamadım. Hakkı Ceylan , Volkanca , Yakuter’in kaliteli bir tema yapmak için çok uçuk fiyatlar isteyeceğinin düşünüyorum. Bundan başka daha büyük bir sorun var temanın nasıl olmasını istediğimi bilmiyorum. O sorunumu çözdüm mü yarışmayı başlatıcam. 1 Aralıkta yarışmayı başlatabilirim hatta. Kafamda oturtamadım açıkçası. =) Yorumlarda da alışılmadık bir görüntü olduğundan böyle olduğu kanısındayım bende alışamadım ama biraz farklılık olsun istedim. İnsan ister istemez sıkılıyor eski tarzdan.

 5. Onur’um tema free bi tema sahiplenme gibi hakkında yok isteyen kullanır aynı şekildede düzenleyebilir.
  Bundan şikayetçi isen daha öncede söylediğim gibi bir tema yarışması düzenle hem tema yapabilecek insanlar ortaya çıkar sende kullanabileceğin temana kavuşursuz.
  yada erhan burhan,volkan yılmaz, hakkı ceylan gibi wordpress teması yapabilen kişiler de var bunlara ücret karşılığında yaptırabilirsiniz.
  Bu işlerle uzun süredir ugraşmana rağmen halen orjinal bir tema kullanmamanda çok enterasan zaten..
  content->right sidebar ->left gibi değişiklikler yaparak görünüm değişmez
  sadece kullanıcıların alışmış olduğu düzeni değiştirirsin gelen yorumlarında olmamış olduğunu anlamışsındır.
  Domatessuyu.com a yakışır şekilde bir tema lazım ..
  Arthemia ile daha çok karşılaşırsın ..

 6. Onurcum söylediklerine sonuna kadar katılıyorum,gözümün alıştığındanmıdır nedir kategoriler sağda daha iyiydi sanki,ayrıca bende temamı değiştirdim bi bak bakalım nasıl olmuş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here