Nefret Ediyorum Kızlardan !

15
222

Kızlardan tanıdıkça , daha da keşfettikçe nefret etmeye başladım. Ya bana rastlayanlarının ruhu bozuk , ya da benim rastladıklarımın. Bilmiyorum neden ama nefret ediyorum. İçlerindeki ruhsuzluğu gördükçe nefret ediyorum. O kadar havalanmışlar ki dünyayı ben yarattım diye dolaşan bu kişilerden nefret ediyorum.
Nefret Ediyorum !

 • Dış görünüşe önem veren kızlardan nefret ediyorum.
 • Ciks giyimli , yakışıklı kişiler dışındakileri insan yerine koymayan kızlardan nefret ediyorum.
 • Hayatını sevgiye değilde parasal ilişkiye adamış kızlardan nefret ediyorum.
 • Seni sen olduğun için sevmeyen kızlardan nefret ediyorum.
 • Arkadaşça konuşmak için yanaştığın kızların sanki sevgili olacakmış düşüncesiyle triplere giren kızlardan nefret ediyorum.
 • Kendini dünyanın en güzeli sanıp , dünyanın en çirkin kızı olan kızların trip atmasından nefret ediyorum. ( Güzellik dış görünüş değil ruhun görünüşüdür )
 • Her konuya bir kulp bulan kızlardan nefret ediyorum.
 • Sürekli ilgi bekleyen kızlardan nefret ediyorum.
 • İlla uzun boylu olsun erkek arkadaşım diyen kızlardan nefret ediyorum.
 • Dış görünüşe önem veren ve ona göre insanlara davranan kızlardan nefret ediyorum.
 • Kızın krosundan nefret ediyorum.
 • Kullanmak için çıkan kızlardan nefret ediyorum.

Nefret ediyorum. Kişilikten yoksun bu karakterlerden nefret ediyorum… Bu dünyada düzgün kız kalmadı mı ? Ya da bana mı denk gelmiyor ? yoksa herşey için çok mu geç kaldım ? Bu kızların bir yerlerini kaldıran kişilere sesleniyorum. Hak edenin k… kaldırın. Önünüze her gelene böyle yapınca insanlıktan çıkıyor bazıları? Bu da tecrübe oldu değer vermiceksin kardeşim ! Biraz malum , mülayim olun. Size her yaklaşan kişiyi sizi yiyecekmiş gibi görmeyin. İnsanca konuşmak için gelen bir sürü insan var. İçine kapanık birinin cesaret edip biri ile konuşmaya çalışırken terslediğinizi düşünürmüsünüz ? O insan bir daha kabuğundan çıkar mı? Çıkmaz mı ? Sözüm bütün kızlara değil tabiki! Geneline !!!

15 YORUMLAR

 1. Ne demeli buna güzel tesbitler ama herkes için geçerli değil.Suat ilikçioğlu’na bende katılıyorum. Çok güzel yorum yapmış. Beklentileri aza indirmek ve herkesin kendi üzerine düşeni yapması en güzeli aslında… Kafaya taktın mı bu iş uzar gider. Beynin, ruhun hep o olumsuzlukları algılar. Aşkından gözü kör olmak diye bir deyim vardır bilir misin ? Dua et ki hala gözlerin görüyor. Ya körü körüne saplansaydın aşka da bu yazıya konu olan tuhaflıkları göremeden kızın kölesi olsaydın. Bence bu iyi üzülme sen … Gün gelecek sana da birileri bayılıyor olacak Ya da belki de çevrende böyle biri var ve o da senin trip yaptığını düşünüyor. Senden şikayet edip senin bu saydıklarını arkadaşlarına anlatarak yakınan bir ya da birkaç kişi var belki de burnu büyük ilgisizin biri de sensin … Ne dersin ? 🙂 Bu YDA yı bir araştırayım ilgimi çekti 🙂

 2. Görünüşe Önem veren kızlardan nefret edıyorum guzel bir geleceklerı olacak zannedıyorlar karizmatik parası olan erkeklerle ama yanılıyorlar bır gün sorun yaşayıp keşke bununla değilde görünüşünü begenmedıgım tipsiz buldugum o kişiyle bir hayat kursaydım dıcek içten içe pişman olacak belkide ama dışına yansıtmıcak utanacak belkıde evlendıgı adamdan çocukları oldugu için susacak mecburen belkıde hayat çok acımasız olur bazen öyle bir vururki ummadığın anda gerçekten önem verılecek şey yürektir dürüstlüktür sahte görünüşler sahte sözlere aldanmaya ne kadar meraklıdır bizim türk kızlarımız olsun onlar bir anlık mutlulukları hak ettıgı için böyle dış görünüşe önem verıyorlar belkıde bizlerde bi gün bir ömür mutluluğu hak ettiğimiz insanlarla karşılacağızdır inşallah saygılar.

 3. Aynen hep böyleler. yok denecek kadar az sayıda türk kızları hariç neredeyse tümü böyledir. Tam tespit bravo.
  Bizim kızlar böyle. Aslında kompleksli yaratıklar.. sen bu kadar isabetli gözlem yapmışsın daha ne diye kendini üzüyorsun ki?
  Benim ingilizlerden arkadaşlarım olmuştur. Çok farklılar. Bir yerde çay içeceğiz mesela asla yer seçmez, simitsarayı gibi bir yerde rahatlıkla oturabilirler kızcağız kalkıp gidip hem kendisine hem bana çay alır getirir parasını kendisi öder. Bir şey anlatsam konunun tam içine girer dinlemekle kalmaz konuyu daha da güzel hale getirirler daha verimli bir sohbet olur. evimize gelir annemle tanışmaktan memnuniyet duyarlar evde annemin arkadaşı veya akraba kadınlar varsa onlarla konuşur ederler. böyleler yani… çok çok sıcak kanlı insanlar. ingilizler soğuk diyenler halt etmiş.
  Bizim kızlarda asla böyle bir şey görmedim. Hanımefendiler sanki saraylarda büyümüş kibirli prensesler. Yani hep cinsel ayrımdan başka bir şey düşünmezler. bir hava bir hava.. bari iki laf etmeyi becerebilseler ya o hiç yok! Boşver istanbulda yaşıyorsan biraz da ingilizcen varsa yabancılarla konuşmaya bak. Türkiye kızlarından ümidini kes dünyaya açıl. 🙂
  Şaka değil hem gerçekten boş sözler etmezsin vaktin boşa geçmez. bizim kızlar gibi hödük değiller.

 4. Suat İLİKÇİOĞLU’nun düşüncelerine katılmakla beraber şunu da hatırlatmak isterim “iyilik yap denize at” derler. Sende insanlara olan iyi niyetli tavırlarından kaynaklanan suistimaller için karşılık bekleme at denize gitsin. Zaten bir insanın hayatında yer alması ya da yer almaması senin tercihindir. Dilediğin seninle yaşamını paylaşır dilediğin paylaşamaz bu kadar basit mesele. Yaptığın şeyler [davranışların vb.] için karşılık beklediğinde pek umduğunu alamıyorsun genelde.
  Ki sadece bu kızlar için de geçerli değildir. Çevremde bu tür erkek arkadaşlarım da oldu, büyüklerim de küçüklerim de tüm mesele o defteri kapatmak ve hayatında işgal ettiği yeri boşaltmasını sağlamak. İyi insanlar olduğu gibi menfaat, para, şan, şöhret, ilgi çekebilmek vb. şeyler uğruna yaşayan insanlar da var maalesef ve bunları da engelleyemeyiz tabi ki.
  Fakat yine de ben yukarıda sitem ettiğin gibi hayatında istediğin kıstaslarda hiç kız olmadığını sanmıyorum çevrende. Sadece daha dikkatli bakmamışsındır etrafına.
  Ben de mübarek psikolog gibi girdim derinden (: çokbilmişliğim tuttu.
  Hayatta başarılar 2009 da çevrende aynı algı yapısına sahip olduğun en az 2009 kız olması dileğiyle…
  Dileğim gerçekleşirse 2010 daki sitemini merakla bekleyeceğim (:
  Selametle.

 5. Ah be kardeşim!
  yapma böyle, boş ver diyeceğim olmayacak..çünkü sen herşeyi dikkate alan birisin.
  hatirlar misin? bir zamanlar Ankara da seninle YDA hakkinda güzel bir görüşme yapmıştık..
  YDA = Yüksek Duyusal Algılama
  Sen de bu yeteneğin oldukca fazla olduğuna karar vermiştik.
  Çevrendeki insanlardan nefret etmmelisin. Davranışları sana yanlış gelebilir..
  Yapılan her hareketin karşılığında bir >beklenti< içerisinde kalırsan hata edersin. Ben şunu yaptım, karşılığında da böyle olması gerekliydi der durursun sonra..
  beklentiler insanların yanlış algılanmasına sebep oluyor.. düş kırıklığına yol açıyor..
  Kendini şartlandırmamalısın..
  insanları algılarken neler yapman gerektiğini seninle konuşmuştuk.. hayatın sırlarını seninle paylaşmıştık..
  bunları unutmamalısın..
  insanların birbirlerinden beklentilerini olumlu veya olumsuz etkileyen çok önemli sırlar vardır..bu sırlar filozof taşı gibi simyacılık peşinde koşmak, olmayanı aramak elbette değildir..
  yaşadığımız günün her saatinin ayrı bir anlamı vardır. her zaman her şeyi karşındaki ile paylaşmamalısın. bunun saatlerini sana mail olarak gonderebilirim..
  Çalışmalarımdan vakit bulursam, biraz hazırlık yapabilir ve sen de web sitende arkadaşların ile paylaşabilirsin..
  böylece birbirimizi daha iyi anlama ve algılamayı da öğrenmiş oluruz diye düşünüyorum..
  Sağlıcakla kalman dileklerimle
  Suat İLİKÇİOĞLU

 6. abartmışsın yavrum yaa…
  o kızlarda sana hasta olmadığı için zaten bi türlü uyuşamamışsınız
  herkesin yiyyecek ekmeği vardır dünyada..
  canını sıkma böyle..

 7. yaaa bak onur.
  dogru diyorsun, turk kizlarin ( genelde konusuyorum hepsi degil ) oyledir. Trip yaparlar ve kendilerini birseyler zannederler. boyle dusunenlerden tek sen degilsin 😀
  Arkadaşça konuşmak için yanaştığın kızların sanki sevgili olacakmış düşüncesiyle triplere giren kızlardan nefret ediyorum.
  iste bunu en nefret ettigim sey…

 8. Hay ağzını öpeyim abim. Ya da yazan ellerini öpsem daha iyi olcak 🙂 Neyse bir maddede, boy kısmını yazmışsın ama inan ki sen çok çok uzun boylu olsaydın şuanki karizma kalmazdı sende 😉 Domatese kırmızı nasıl yakışıyorsa, sana da boyun cuk demiş oturmuş 😀 Kızlar sevmesede biz seviyoruz seni.. 😉 Elbet değerini bilen birisi çıkacaktır karşına..
  Ayrıca @celil’e de katılıyorum. Ben aramadıkça, mesaj atmadıkça aramayan, mesaj atmayan kızlardan nefret ediyorum!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here