Kızların Anlaşılmazlıkları ???

8
114

Abicim ben bu kızları anlamıyorum gerçekten anlamıyorum. Facebookta o kadar çok ortak arkadaşım var bu tip kızlarla siliyorum yine çıkıyor siliyorum yine çıkıyor. Benim anlamadığım ve özellikle kızların cevaplamasını istediğim bu yazıma giriş yapmak istiyorum. İlk olarak insan neden yatak odasında çektiği fotografo facesine koyar ? Amaç nedir hadi amaç farklı peki neden gizli profil yaparlar. Yatak odasında bacak bacak üzerine atıp sanki dünyanın odak noktasıyım tavırları ile yatağa oturup neden fotograf çektirirsiniz. Bir tane kıza dayanamadım sordum cevap gelmedi birde öyle bir gizliliği var ki arkadaşlarını bile göremiyorsun. Görsem o arkadaşımı arkadaşlıktan çıkarıcam gerçekten sıkıldım ya kızın ismini göre göre ezberledim. Bide kızların fotograf makinesini kafasının üstüne getirip mal mal bakıp neden fotograf çekerler kilolu isen göster kilonu yüz profilini çekip erkek tavlamaya çalışan facebook farelerini gerçekten anlamak mümkün değil. Ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz =) Cesaret varsa ki sadece göstermelik bu cesaret açın profilinizi özgürce anlatın duygularınızı =)

Bu fotograf facebooktan alınmıştır yazılmıştır fotograf sahibi kişi bu fotoyu bulursa bana dava açamaz çünkü facebooktan zaten herkesin paylaşımına olanak tanı demişsin bende bu olanağı herkese tanıdım. Yüzün anlaşılır olmadığı içinde bu konuda rahatım yatağa kafamı koyduğumda rahat rahat uyuyabilirim.

8 YORUMLAR

 1. onur çok ayıp etmişsin. Haklı olduğun konu face book un bazıları tarafından tahrik sitesi gibi görülmesi. Ama ben face book umdan şunu biliyorum ki siz erkekler hiç rahat durmuyorsunuz. Bence eleştirini iki tarafa da yapmalıydın!
  Erkeklerin ne pozları var biliyor musun?
  Ayrıca daha iki gün önce benim face book uma daha en fazla 16 yaşlarında bir kız bir erkeğin gönderdiği taciz mesajları da beni şok etti.
  İki tarafta rahat durmuyor bence!

 2. @ ayse karabulut
  Ayşe hukuk okuyorsun ama hala gizlilik sözleşmesine bakmadığını düşünüyorum. Facebook’a resim yüklerken hangi şartları kabul ettiğine bir bak. Merak etme kızlar bana bakıyor. O yönden hiçbir sıkıntım yok olmazda takıntılı bir insan değilimdir. İşin gücün yok mu? demişsin valla okumak ve yazmaktan başka şimdilik işim gücüm yok alındığına göre profil üztü resimlerden birini sende facende yayınlamışsın =) O kız gelsin bana dava açsın facebook’ta aldığım adres dahi kayıtlı cevabım hazırdır ve ilk celsede dava düşer…. =) Facebook resim yükleme ve yayınlama politikasını incelemeni tavsiye ederim. =)
  Fake olmayan profillerde var fakelere lafım yok =) Bu arada Ayşe bence sen en fazla liseye gidiyorsun…

 3. :)) Çok güzel ya tam konusuna patlamış bir erkek :).Çok hoşuma gitti yazdıkların hele senin de dediğin gibi kafalarının üstünden resimlerini çekişleri yokmu dudaklarınıda büzüp :)) ne diyim ya

 4. bnm yazacak bisilerim var, senin isin gücün yokmu kardesim ne kadar sacma bi konuya deginmissin, birde herkeze insanlar profilini acmak zorunda deil kizlar sana yüz vermiyorlar diye böyle kizin resmini falanda koymana gerek yoktu … kiz sana öyle bi dava acabilirki bidaha internetlere falan giremezsin ki ben hukuk okuyorum biliyorum bunlari .. umarim en kisa zamanda yalnisinin farkina varirsin ..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here