Domatessuyu.Com 1 Yaşında Ve Kapanabilir

9
59

domatessuyu.com
Aslında bu gün sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedim. Bu konuda sevinemedim kısaca moralim şu anda altüst olmuş durumda. Nedeni ise çok basit Google Adsense Domatessuyu.com ile reklam ilişkisini kesti. Artık Domatessuyu.com sitesinde reklam yayınlanmıyacağını adsense kurallarına uyulmadığını açıkladı. Ben savunmamı yolladım ama sonucun ne olduğunu artık bilemiyorum. Domatessuyu.com serüveni sanırım 1. Yaşından sonra bitmek üzere şu anda bütün şevkim sevincim kaçmış durumda. Her neyse umarım düzelir diyorum. Düzelmezse domatessuyu.com gelirini karşılayacak başka sitemde olmamasından dolayı bütün hayaller su olup uçup gidicek. Domatessuyu.com kapanmasıda an meselesi olabilir. Güya ben bu gün yeni temamla mutlu bir güne başlıyacaktım her neyse artık hayaller bitti. Kazançlar suya düştü yapılacak hiçbirşey kalmadı. Umarım bu son yazım olmaz şimdiden hoşçakalın.

9 YORUMLAR

 1. Hesabım banlanmadı ki domainim banlandı. Keşke hesabım banlansaydı. Tek suçum adsense bulunan bir sitede google ticari markası olan logoyu kullanmak.

 2. Tekrar merhaba,
  İletişiminizin sonucu bilmiyorum; ancak şayet olumsuz bir cevap alınmışsa veya alınma ihtimali varsa adsense hesabına başka bir isimden (örneğin abiniz, kardeşiniz, babananız…) başvurabilirsiniz. Hazır temanızı da değiştirmişsiniz. Site el değiştirmiş gibi olur ve adsense hesabınızın onaylanması süreci kolaya indirgenmiş olur.

 3. Evem sanırım fikirlerim değişmek üzere ama hep radikal kararlar alan bir insan oldum umarım öyle olur. Sitemin hiti fazla sayfa gösterimide günlük 20bin ile 70bin arası. Sizin önerebileceğiniz alternatif reklamlar neler bir çoğuna başvurdum şimdilik reklam storeyi seçtim bakalım hayırlısı.

 4. İletişiminizin sonucunu bekleyip ona göre radikal kararlar almak daha rasyonel bir fikir kanaatindeyim.
  Tabii ki Adsense’e alternatif olabilecek sağlıklı bir oluşum ne yazık ki yok; ama bu demek değildir ki her şeyi yakmalı…
  Siteniz hit alıyorsa sayfa gösterimiyle ilgili reklamları düşünün. Eminim Adsense’den daha fazla gelir elde ediceksiniz.

 5. Kötü olmuş..
  Neyse pes etmek yok!.. Alternatif reklam servisleri var onlara başvurabilirsin.. Mesela bir ReklamStore işini görebilir diye düşünüyorum..
  Domatessuyu’na kapanmak yakışmıyor 😉

 6. bence hemen pes etmemelisin başka reklam verenlerde herşey adsense değil gördüğüm kadarı ile alexa rankın epey bi yüksek iyi hit alıyorsun demektir bu
  mynet reklamstore adtech gibi diğer reklam çeşitlerini deneyebilirsin
  saygılar

 7. Onur senin domainimi banladı yoksa adsense hesabınımı kapattı.Eğer hesabın kapandıysa bence başka nedenden kapatılmıştır(***).Yeni adsense hesabıyla devam edebilirsino zaman oda baya sürer.neyse geçmiş olsun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here