OnurJa

Domatessuyu …

Written by admin

domatessuyuAslında blog yazarlığından o kadar soğudum ve o kadar seçici oldum ki bazen siteyi kapatasım bile geliyor. Eskisi gibi okunmadığını hissetmemekte beni üzse de öyle olmadığını istatisliklerden görebiliyorum. Domatessuyu.com’a yazmama isteğim dmoz’da yaşadığım olaydan sonra başlasa da sonra dan 90 ve üstü doğumlu arkadaşlarımızın yazı çalmaya başlayıp; kullanım şartlarını bile utanmadan copy paste yapmalarından dolayı soğudum diyebilirim. Bazı arkadaşlarımız Alexa’da çok geriledin senin devrin bitti gibi sözler teleffuz ediyor. Her çıkışın bir inişi olucaktır ancak benim ki iniş değil dinleniş olduğunu belirtmek isterim. Kimse sevinmesin tahtımı kimseye verme niyetinde değilim. Bu durgunluk zamanın da kendimi geliştirmeye ve isim tescillerimi tamamlamayla geçiyor. Kaliteli özgün yazı yazan yazarlarla yoluma devam edebilirim yada yine uzun bir süre durgunluk içinde devam edip eğitimimi tamamlayıp tamamen yoğunlaşabilirim. Kısaca ne yapacağımı bilmiyorum desem daha doğru olur. Bazı insanların kendine öncü site gördüğü sitelerden yazıları çalış kaynak göstermemesi onlara zarar vermez diye düşünse de bu tip durumlar bütün blog yazarlarına zarar vermektedir.

About the author

admin

9 Comments

 • Onur, nerede senin yılmayan yapın? Bu kadar çabuk nasıl pes edersin?
  Bu camiada her şey olur, dayanacaksın mecbursun. İnişler de olacak, çıkışlar da? FESATLARDA! Senin başarının anahtarı yılmamaktır!

 • onursarica[at]gmail.com diye faceden aratırsanız çıkarım =) Oradan bakabilirsiniz.
  @yasin haklısın ben bu yönden hiç düşünmemiştim.

 • abi gerçekten çok iyi yazılar geliyo sen kesinlikle devam et kopyala yapıştır olayı blog vs. yeni keşfeden herkesin ilk başlarda başvurduğu bi durum olabiliyo ama inanın bu şekilde kendileride haz alamadıklarından dolayı çok kısa süre içerisinde ya siteyi kapatıyolar ya devam etmeyip o şekil bırakıyolar çünkü o şekil 1 ayda siteyi yüzlerce yazıyla dolduran bir adam yine 1 ayda marka olmayı görmek isteyecektir ki bu ne mümkün ne de mantıklı dolayısıyla bıkkınlık veren geçici bir uğraş olarak kalacaktır. inanın blog yapan çok fakat devam edense çok az. o yüzden yazılarının kopyalanmasının çokta umrunda olmaması gerekir. bikaçtanesini kopyalar sonra onun bi amelilik olduğunu farkettiği an bırakır zaten. başarılar

 • onur bu arada seni facebooka eklemek istiyorum sakıncası yoksaa bana yorum olarak yazsana face adresini

 • yaa anlamıyorum ne istiyorlar onur senden…Blog adlı şahıs,nazar etme neolur,çalış seninde olur diyeceğim..Edilen kötü dualar dönüp dolaşıp seni bulmasın dikkat….

 • İlginiz için teşekkür ederim olumlu veya olumsuz olsun her şekilde teşekkürler.

 • İnşallah alexan iyice geriler, pagerankın geriler, siten de filtreye girer.
  Siten de inşallah kapanır. Kendini beğenmiş adam.

 • Merhabalar ;
  Kesinlikle vazgeçmemeni öneririm bence doğru yolda ilerliyorsun ve sonunda kadarda inandığın değerlere sahip çık ve yoluna devam et..
  Teşekkür Ederim
  Aykut ALTUNOLUK

 • Şahsen ben de sizi örnek görüyorum kendime gerçekten çok popüler ve harika bir blogunuz var.Ama şimdiye kadar bir tek yazınızı almadım 🙂 O size geriledin senin devrin bitti diyenler sizin harika istatistiklerinize bakmıyorlar herhalde 🙂 Gerçekten harikasınız ben de bu temayı kullanmayı planlıyorum baya ciddi duruyor daha yeni farkına vardım 😀 Kimse sizi ne tutabilir, ne de yıldırabilir bence tam gaz devam edin..

Leave a Comment