Domatessuyu Hakkında

1
69

Aslında bu biraz itiraf gibi olucak ama güncelliği takip etmek anlamında biraz blog siteliğinden çıkıyorum sanırım. Dün Barış’la konuştum. Tenkitlerini aldım. Bir blog sitesinde dizi izleme bulunmamalı bence dedi. Aslında haklı ancak şunuda fark ettim dizi için girenlerin %90’ı sadece diziyi izlemiyor. 10-15 sayfa arasıda farklı konulara bakıyor. Hemde dizi bölümünden alakasız konular. Bu nedenle Barış arkadaşımdan da özür dileyerek dizi izleme bölümünü tekrar koydum. Her ne kadar sevilmesede her ne kadar blog siteleri için hit önemli olmasada bu gün istatislikleri inceleyince düşüncem değişti. Bazı örnekler vermem gerekirse. Hatırla sevgili dizisi ile ilgili siteye giriş yapmış ondan sonra Bilim adamlarının biyografilerini okumaya başlamış; hemde sürelerine baktığımda 2-5 dakika aralıklarla sayfa değiştirmiş.Bu da şu konuya denk geliyor. Siteme giren bir kişi sadece bu sayfayla kalmayıp konuyla alakasız sayfalara da bakıyorlar.
Domatessuyu.com sitesinin bir misyonu da : İnsanları bilinçlendirmek ve bilmedikleri konularda bilgi vermek olduğu içinde bu misyona bir nebze yaklaşmış oluyorum.
Dizi filmleri eklediğimde şu anlama sakın getirmeyin Onur artık diğer konularda yazı yazmayacak. Emin olun daha çok yazı gelicek. Çünkü yazılarda ağ sistemi yapıyorum. Herhangi bir yazı da bulunan bi konuyu tanıttıktan sonra konunun içinde farklı konular varsa onları da tanıtmaya çalışıyorum. Örneğin dizi filmini tanıttım diyelim burada geçen oyuncuların biyografilerinide araştırıp yazmaya başlıyorum.
Neyse şimdilik bu kadar Barış senden de özür diliyorum. Bu gün site de gezen iplerin başka nerelere baktıklarını görmeseydim dizi izle bölümünü tekrar oluşturmayacaktım.
Sanırım domatessuyu.com blog olmaktan biraz çıkmaya başladı ama misyon ve vizyonlarımı değerlendirirsem amacıma ulaşmak için bunları yapmam da gerekiyor.

1 Yorum

  1. Önemli değil Onur, ne yazıp ne yazmaman gerektiğine ben karar veremem zaten 🙂 Zaten benimkiler de tenkitten (eleştiriden) ziyade (çok) teklif(öneri)ti(ydi). Ehehehe bi tek ben gülecem bu yoruma parantezlere falan, kesin 😀

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here