Dmoz'dan Çıkarılmışız

11
81

dmozDmoz editörlerinin birkaçı ile tartışmamın sonucunun bu kadar etkili olacağını beklemiyordum açıkçası. Kısaca dmoz.org’un her şekilde dürüst kararlar verdiğini ve bu şekilde devam ettiğini düşünüyordum. Domatessuyu.com’un neden dmoz’dan çıkarıldığını belirtmeden geçemeyeceğim bununla birlikte bana ait olan dmoza kayıtlı 4 siteminde dmoz’dan çıkarılması gerçekten üzücü. Umarım blog kısmında dürüt editörler bizim bu durumumuzu görür ve tekrar listelerine sokarlar. Dmoz’a kayıt olacak bir çok blog sitesine örnek olduğumu herkes bilir. Domatessuyu.com’dan önce hiçbir blog sitesinde ne kullanım koşulları bulunuyordu, nede gizlilik sözleşmeleri. Bir çok blogger sitelerini bizim sayemizde bu koşullara kabuştu ve dmoz’a aykırı bir site olmadığımızı bütün herkes biliyor. Sürekli olarak güncel haberleri özgün olarak yazdığımızı da herkes biliyor. Dmoz’a tekrar kabul edilmezsekte canınız sağolsun. Bu ramazan ayında insanın canı sıkılsa da canınız sağolsun demekten başka birşey bulamıyoruz. Dürüstlükten ödün vermeden tekrar değerlendirilip bazı kişilerin tacizi altında kalmadan tarafsız karar vereceğinizi umuyoruz.

11 YORUMLAR

 1. Geçmiş olsun dileklerimi iletecem fakat bu olay malesefki bazı dmoz editörlerinden beklenen bir davranış şekli. Yohaa ya katılıyorum. Takip ettiğim bir siteniz var ve dilerim haksızlığınız bir an önce telafi olur.
  İyi çalışmalar

 2. Artık dmozla ilişkim olacağını düşünmüyorum. Sağlık olsun dmoz editörü sağduyusuna bırakıyorum herşeyi o düzeltmezse kimse de düzeltemez

 3. gerçekten ayıp etmişler,
  domatessuyu.com blog sitesi benim şimdeye kadar gördüğüm en kaliteli blok sitesi 😉
  bir daha istek gönderin, belki başka editörlere denk gelip tekrardan kayıtınız alınır.

 4. Çok üzücü. DMOZ da artık kalitesini yitirmeye başladı. Profesyonel kişiler ( Kastım DMOZ editor ve moderatorleri ), kendi egoları ile hareket etmemelidirler. Kimsenin babasının malı değil DMOZ. Herkes gelip geçici. DMOZ un kendini gözden gçeirmesi gerekiyor.
  Saçma Sapan bir çok site DMOZ da kayıtlı halde. Domatessuyu.com u yakınen takip eden bir kişiyim. DMOZ a aykırı bir tarafınıda görmedim.
  Bunu yapanları esefle kınıyorum. Directory mozilla (dmoz) kendine gel ve lütfen kadronu gözden geçir….

 5. dmoz editörleri tarafsız davranmıyorlar hiçbir zaman…
  dmoz’dan çıkarıldığınız için çok üzüldüm gerçekten..
  ben 5 sitemi ekledim ama kabul edilmedi. hepsi de güncel siteler..
  6 ay geçti..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here