Beddua Ediyorum

2
66

Onur bu gün yine sinirli sabahın köründe çok çok sinirlendi. Neden diye soracaksanız tabiki 3-5 kuruş kazanmak için ringofon kontur reklamlarına sarılan küçük insanlar yüzünden.Onlara beddua ediyorum. Bende bir gün görücem bu ringofon şirketinin battığını ve Google’ye ucuza adwords kupon alıp bedava kontur diye insanları kandıran kişilerin parasız kaldığını. Bunun yerine bir site açmayı deneyip bundan para kazanmak için uğraşmak yerine 3-5 kuruş için insanları kandıran bu kişiler ileride elbette batıcaklar.
Google Buna Önlem Almalı

 • Google neden önlem almalı ? Çok basit google önlem almazsa adsensesine tıklayan kişi sayısı daha da azalacak. 1 yıl önce 2-3k tık gelirken şimdi 1k’ya düşmesi gerçekten üzücü. Demek ki insanlarımız bir defa böyle bir sahtekarlıkla karşılaşırsa bir daha tıklamıyor.
 • Kontur reklamlarına kota getirmeli. Ülkemizde o kadar çok bedava 250 kontur tarzında reklamlar var ki adamlar 1 tıka 0,01 dolar veriyorlar.
 • Önceden 500 tıklamaya 15-20 dolar alırken şimdi 700 tıklamaya 5 dolar bile zor alınıyor. Reklam engellemede artık yapamıyorum hergün yenisi çıkıyor.

Uyarıyorum :  Sitemde bulunan kontur reklamlarına tıklamayın. Kandırılırsanız sitemiz sorumlu değildir. Elimizden geldiğince bu reklamları engellemeye çalışsakta o kadar hızlı çoğalıyorlar ki biz bile yetişemiyoruz. Bu yazıyı yazdım ya bakın şimdi kaç tane kontur reklamı çıkacak.

2 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  Aynen ben de senin gibi bu şahıslara beddua ediyorum. Bir gün bu ahlarımız çığ gibi başlarına düşecek 🙂
  Bu konunun reklamlarını inceledim, oldukça pahalı reklamlar gözüktü bana 🙂
  Mesela bu reklamlardan “google adwords” ve “forex” reklamıyla karşılaştım.
  Sağlıcakla kal…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here