Jinda Karakaş ( Jinda Karakaş Kimdir ? – Jinda Karakaş Hakkında )

11
1030

jinda-karakasAdı : Jinda
Soyadı : Karakaş
Doğum Tarihi : 1994
Doğum Yeri : Mardin
Mesleği : Müzisyen
Burcu : Balık
Favori Sanatçısı : Ajda Pekkan ve Tarkan
Favori Sporları : Voleybol
Jinda Karakaş hakkında bildiğiniz bilgileri yeni haberleri yorumlar kısmından bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Böylelikle bize katkıda bulunmuş olabilirsiniz.

11 YORUMLAR

  1. smsler cok işe yaradı özellikle final akşama bütün akrabalarımızla birlikta sana mesaj attk başarılarının devamaını diliyorum bende senle yaşıt olan ve bursada yaşayan bir kürtüm benm gimbi sennde yüzzn cok güzel milley cyrus rolü sana cok yakışacak ve senn dansının kötü olmadıgına inanıyorum herşeyin bir ilki vardır bursada yaşayan az bir kürt nufusu olrak sana herkes cook cok slm söylüyor..DX..Xd.=(k.i.b)

  2. jindada ses var ama görüntü sıfır bu diziye hiç yakışmıcak bu dizi sadece bi ses dizi si değilki içinde dans var herşey var jinda dans edemiyo daha suratıda hiç güzel değil….bu dizi tutmaz şahsen kendim bu diziyi izlemem.

  3. yarışmayı kazandığın için tebrikler ama dizide pek tutacağını sanmıyorum ben şahsen seni miley cyrus’ın yerine koyamam aranızda dünya kadar fark

  4. sen kazanman için elimnden gelenin fazlasını yaptım okadar kazanmanı istiyordumki kardeşim anlatamam sen bir mardinin çiçeğisin umarım hep byle kalırsın sana olan desteğimiz hep sürecektir şüpen olmasın sen hep kalbimizin birincisisin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here