Vodafone Hattımdan Başka Hatta Para Gönderme

0
564

98262430_vodafone_297253c

Vodafone hattınız varsa faturasız vodafonelilere para kontör göndermek çok kolay. Bunun için yapacağınız işlemleri aşağıda anlatmaya çalışacağım. Önceden SMS ile yapılan bu işlem artık daha kolaya indirgendi.

– Vodafone Lira transfer işlemlerini vodafone.com.tr adresinden Online Self Servis’den yapabilirsiniz. Daha önce kullanmadıysanız Online Self Servisi şifrenizi almanız gerekmektedir. Online Self Servis üyesi iseniz telefon numaranızı ve şifrenizi vodafone.com.tr adresinden girdikten sonra sol tarafta yer alan menüden Lira Transferine tıklayıp transfer edilecek abonenin cep numarasını girmeniz gerekmektedir.

-Eğer internet kullanmıyorum telefondan direk yollamak isterseniz Vodafone hattınızdan 7038’i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirsiniz.

– Bununla birlikte, hattın yasal sahibi Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurarak veya Vodafone hattından 542, diğer operatör ve sabit telefondan 4440542 Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

Cep Lira Transferi Ücretli midir ?

– Cep lira transferinde 7038’i aramak ücretsizdir. Ancak para transferi gerçekleştirildikten sonra işlem ücreti olarak 40 kuruş hesabınızdan kesilmektedir.

Sorularınızı ve Yorumlarınızı Yazın