İntikam En Tatlı Meyvedir

0
205

Güzel bir hafta başladı benim için…

Bu gün bayağı yoğundum…Ve ziyaretlerimden birinde 2016 için çok harika bir yorum geldi bana! Yürekten katılıyorum bu yoruma…

Biz 2016 yı sağlam atlatanlara, 2017 de Gazi aylığı bağlanması lazım dediler! Bayıldım bu espiriye!Evet! Bu ülkede 2016 dan, bombalardan, 15 Temmuz Fetö darbesinden filan, kurtulan bizlere gerçekten 2017 de “Gazi Aylığı “bağlansa ne iyi olur aslında.

Ve gerçekten bu 2016 da aksiyona çaktırmadan alıştık gibi…

Bir çok olaylar oldu… Ya ben? Beni boşverin, gerimde kalan iki kötü birbirlerine düştüler konu bu!

Ha bu arada  belki bitti diye bildiğim ilişkimin bana en son anlattıklarına bakın şimdi…”Hangi mekana gitsem, masama geliyorlar senin konuna getiriyorlar ve senin erkekleri kullandığın, erkekleri dolandırdığın şikayetleri var!” Hmmm…Oğlan galiba erkeklerin bir kadını ele geçirmek için neler yapabilecekleri konusunda tecrübesiz mi ne? Oysa çok akıllı biri ve kendini kurt sanan bu zibidilerin dersini neden vermemiş? Ya da verdi de bana söylemedi! …Ona gereken açıklamaları yaptım ve sonra özür bana… Ama gene de hoş değil ucuz erkeklerin, ele geçirmek istedikleri kadının erkeklerine yaklaşıp kadını kötüleyerek kadından soğutmaya çalışmaları…Ola ki oğlan benden soğudu size mi kalacağım ben ya?

Gelelim iddialara cevaplara!

Ben sadece bayağı mundar gelmişim birilerine! beni kullanmak isteyen beyler umduklarını bulamayınca ağızları hırstan köpürmüş bir vaziyette oğlana ulaşmışlar… Amaçlarına mı ulaştılar? Yok! Maalesef! Aşk habire bir yerlerden göz kırpıyor ama, ben benimkinden memnunum. Ah Ankara’nın zavallı büyüklü küçüklü beyleri… Efsaneniz gene efsane oldu sizin için!

Beni, bu intikam meleğini, 8 yıllık mahkemelerim boyunca sizler yarattınız! O mahkemelerimde intikamımı almaya yemin etmiştim ! Hepinize çok teşekkür ederim efendiler!

Ben sadece 8 senelik mahkemem  boyunca bana yaptıklarınızın intikamını alıyorum desem?

Sosyal yaşamda bana ettiklerinizin intikamını alıyorum desem? Çoğunuz hak ettiniz desem?

Ağızlarınız hırstan köpüre köpüre bana boşuna saldırıyorsunuz şimdi!

Sanırım peşimde koşarken bir bir düşmeye de başladınız!

Ne demişler: İntikam En Tatlı Meyvedir!

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

 

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikDuygular
Sonraki İçerik2017 Dileklerim
1993 de başlayan medya geçmişinde, 1998 de kablolu yayın yapan btv de yapımcı-sunucu olarak görev yaptı. 2006 yılında Sabah-Ankara'da köşe yazarlığı na başladı. Üç kere "yılın köşe yazarı" seçildi. Meclis Haber Dergisi ve Domatessuyu'nda köşe yazarlığı yapmaktadır.

Sorularınızı ve Yorumlarınızı Yazın