Google Mayıs Pagerank Güncellemesi

5
23

Google güncellemelerinin yakın olduğunu hatta 15 Haziranda yapılacağını düşünürken bu sefer Google ters köşeye yatırdı. Her seferinde hit azalmasını yaşadığım güncellemerde fark edilir bir düşüş yaşamıştım ancak bu güncellemelere 15 gün kala olduğu için önemsememiştim. Ancak yine Google yapacağını yaptı ve ters köşeye yatırdı. Her zaman ki gibi bu güncellemede de herhangibir pagerank yükseltme çalışmam olmadı. Ancak bu güncellemenin tam güncelleme olduğunu düşünmüyorum. Çeyrek bir güncelleme olduğunu düşünüyorum. Çünkü ufak değişiklikler yaşanmış. Yada Google aylık güncellemeye başlayabilir mi onu da düşünmeden geçemiyorum. Neyse bütün herkese güncelleme hayırlı olsun. Umarım herkes nasibini iyi yönde almıştı. =)

5 YORUMLAR

  1. Merhaba,
    Bende her ne kadar hazırlıksız yakalandım desemde nasıl bir hazırlık yapacağım hakkındada pek fazla bilgim yok zaten 🙂 Ama pagerankim 5 olmuş bu iyi bir şey sanırım :Pp Evet tanıdığım herkes öyle diyor. İlk guncellemede 0-4 oldu sımdı de 4-5 e yükseldi. Sanırım google amca beni sevdi. 5 aylık bir blog için pagerank 5 iyi bir rakam olsa gerek 🙂 Darısı tüm kardeşlerin başına.

  2. :s benim haberim bile yoktu şimdi sayfaları gezerken öğrendim daha geç belkiyordum açıkcası ama google işi belli olmuyorum umarım dediğiniz gibi çeyrek yada yarım bir güncellemedir çünkü hiç bir değişiklik olmamış bende 🙂

Sorularınızı ve Yorumlarınızı Yazın