Hakkımızda

Ben 19… model bir adet Onur Src kısaca kendimden bahsetmem gerekirse minyon biriyim yaşımdan her zaman küçük gösteren biriyim. Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdim; şu anda SA*** Elektronik Makine Bilgisayar İletişim Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti şirketinin kurucusu ve patronuyum. Bu kişiliğimle tanınmak istemiyorum ama… Kısaca hala neden bu bölümü okuduğumu hala düşünmekteyim.Bunun dışında Radyo Programı ile uğraşıyorum. 8 yıllık bir radyo geçmişim var ama tam anlamıyla yayın hayatına 2007 yılında Türkiyenin En Çok Dinlenilen Üniversite Radyosunda Radyo Üniversite’de başladım. Bundan önce 2 radyoda daha çalışım. ( Eskişehir Radyo Park & Eskişehir Radyo Nette ). Şu anda radyo programı yapmamaktayım. Bunun dışında Selçuk Üniversitesi Pazarlama bölümünde ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde halen okumaktayım. Domatessuyu.com’u hobi olarak başladım ve hobi olarak sürdürmekteyim. Bunun dışında ismini vermek istemediğim 2 büyük sitenin sahibiyim.

Heyecanlı müzip yeri geldiğinde de otoriter biriyimdir. İnsancılımdır her insanla iletişim kurmayı severim ve bundan zevk alırım. Yeni tanıdığım insanlar ile iletişim kurmaktan hoşlanırım. Başarılı biriyim ve şu anda Sanayi Bakanlığı Teknogirişim Projesinden aldığım bir projeyi yapmaktayım. Aşağıda saçma ama beni anlatan espiri niteliğinde yazdığım soru ve cevaplar vardır. Bu çocuk mal mı diyip gülebilirsiniz. Tamamen saf duygularla yazılmış güzel anlatımlar mevcuttur =)

İlk aşık olduğum kişi :
İlk aşık olduğum kişi 2004 yılında Sahra Sahil Öz….. oldu. Ama en yakın arkadaşımla çıkmayı tercih etti. Ama gerçek aşkın ilahi aşk olduğunu yıllar sonra öğrendim =)

İlk ciddi düşünerek çıktığı kız :
İlk ciddi düşünerek çıktığım kız 2007 yılında F…. oldu.

İlk ayrılığı:
İlk ayrılığı 1995’de yaşadım daha ilk okul 3. sınıftım sanırım neden ayrıldığımı bilmiyorum. Sanırım kız arkadaşım merdivenden çıkarken güldüğü için puhahaha diye güldüğüm için ayrılmıştı.

İlk önemli kararı:
Bu kararı baya geç bir zamanda aldım ama olsun 2006 yılında Orta Doğu Dershanesine gitmeye karar verdim bu benim aldığım ilk karar ama en doğru kararı verdiğimi sonucunu alınca anladım. Öss’de 150 puan arttırdım. İlk girişte 177 almıştım ikinci girişte 327 aldım…

İlk pişmanlığı:
2006 yılında son 3 ay Öss çalışmak yerine aşık olduğum insanın benim en yakın arkadaşımla nasıl çıktığını düşündüğüm için çok pişmanım. Annem demişti ama pişman olacaksın bırakma diye.

İlk gerçekleşmesini istediği hayali:
Üstü açık spor arabaya sahip olmak. (İlk üstü açık spor bir arabam olmadı ama ondan daha değerli bir vosvosa sahip oldum.

İlk kendine aldığı değerli özel eşyası
2009 yılında oldu Yeşil Kurbağa Vosvosum oldu. Kendi paramla aldığım ilk arabam.
2010 yılında Yeşil Kurbağa Vosvosu gitti yerine Turuncu Greyfurt Vosvosu geldi.

İlk yaptığı yemek:
Yumurta idi ama kabulları ile beraber değişik bir lezzet elde ettiğimi hatırlıyorum.

İlk kavgası:
Küçükken en yakın arkadaşım Kürşat kolumu ısırmıştı onunla kavga ettim. Kürşat arkadaşımı çok sevirim en iyi dostlarımdandı.

İlk küstüğü kişi:
Kimseyle küsmeyi sevmem. 24 saat içinde beynim resetlenir neden sinirlenip küstüğümü bile hatırlamam.

İlk büyük hayal kırıklığı:
Küçükken Radyo programı yapmak için gittiğimde olmuştu. Pek beğenmemişlerdi sanırım kabul etmediler ama sonradan o radyoda çalışma imkanı buldum.

İlk büyük sevinci:
Hatırlamıyorum.

İlk hayattan öğrendiği ders:

  1. Dostun mu sevgilin mi arada kalırsan ikisinide seçmemem gerektiğini öğrendim.
  2. Kızlarla alkol alınmamasının gerektiğini öğrendim. Kötü tecrübe !
  3. Alkol alınan bir ortamdaysan ya kaçman gerektiğini yada onlar gibi zil zurna sarhoş olman gerektiğini öğrendim.
  4. 3 kuruşluk insanlara 5 kuruşluk değer verdiğinizde 2 kuruşa sizi sattığını öğrendim.
  5. Paranın herşeyi satın alamayacağını çok parası olsa da eşeğin yine eşek olduğu öğrendim.

İlk okuduğu roman:
Reşat Nuri Gültekin – Yaprak Dökümü 3. sınıfta okumuştum

İlk etkilendiği oyuncu:
Angelina Jolie’ydi.

En büyük hayali:
Çok param olsada şu dünyayı kurtarsam gibi saçma sapan hayalim var ama ondan önce para kazanmak lazım. Büyük bir medya şirketinin patronu olmak benim hayallerim arasında. Ayrıca domatessuyu.com’u herkesin ağzına sakız etmekte diğer hayallerimden biri.

– See more at: https://web.archive.org/web/20150512071632/http://www.domatessuyu.com/ben-kimim#sthash.QVMvMSCx.dpuf