40 Günlük Satılık Husky Yavrusu ( Sibirya Kurdu )

25
695

İnternet üzerinden yapılan canlı hayvan satışının da, 3285 sayılı Kanuna dayalı olarak Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerleri nin Ruhsat ve Kontrollerine tabi olduğu bildirilmektedir.
3285 sayılı Kanunun 44. ve devamı maddelerinde cezai yaptırımın gerekli olduğu ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmasının gerekliliği belirtilmektedir.

Sevgili kuzenim Domatessuyu.Com sayesinde bu linkteki Petshop köpeklerini satınca şimdi ikinci işini almış ve benden tekrar ricada bulundu bende bu güzelim köpekcikleri sizlere tanıtmak istedim.  Bu hayvanlar yani Sibirya Kurtlarının nadir bulunan renklerinden olan Kızıl Renkli ve Siyah Renkli husky yavruları satılık.

Yavrular hakkında bilgi vermek gerekirse mama ile beslenmişler ve 40 günlükler. Bu yavrulardan toplam 7 tane bulunmakta. Kızıl rengi zor bulunduğu için çok değerlilermiş

Hayvan Satışı Yapılmamaktadır…

Babasının bilgileri :

Adı: Bingo
Yaşı: 2.5 yaşında

Annesinin bilgileri :

Adı: Linda
Yaşı: 2 yaşında

Yavruların bilgileri :

Adları: yok

Yavruların Resimleri :

   

  

  

Baba ve Annenin Resimleri Sırasıyla

 

 

25 YORUMLAR

 1. bu konuda biraz hassasım nasılda vicdanınız elveriyor bu canlılar üzerinden para kazanmaya….oldum olası pet shoplara karşıyım ve oldum olası hayvan satarak para kazananları sevmem… sözüm meclisten dışarı. umarım yorumum yayınlanır…

 2. Güney bey bende karşıyım ama yapacak birşey yok kuzenim başımın etini yiyor. Bu tatlı hayvanlara gerçekten iyi bakacaklarsa para ile alsınlar. Ama para ile alıp canlarını yakacaklarsa hiç gerek yok yazık günah…

 3. sevgili güney bey tmm haklı olabilirsiniz ama ben kesinlikle köpek dövüştürecek kişilere köpek satmam.hem ben bu işten para kazanmamın sebebi s benim sahşıma ait çiftliğimizde besledigim 14 adet köpeğim vsr.herkes satıyor.ama ben satarken yawrulara en ufak eziyet blile etmiorum.misal tüm yawrular mama ile beslerim.aşı zmn nında aşı vurdururum.onur abim bilir beni.zetan beni bilmese bana böle bir iyilik yapmazdı. saygılarımla.
  CEYHAN DOG KENNEL

 4. selam bende şuana kadar bir çok kedi ve köpek besledim ama inanın hiç birini parayla satmadım hep mecbur olduğum için iyi bakacak birilerine verdim. annelerinden ayırdığım için çok üzüldüm hatta günlerce ağladım yani demek istediğim hayvansevgisi başka birşey herkeste olmaz baqzıları bunları ticret olarak görüyor onlardan para kazanıyor.bende parayla satılmalarına karşıyım onlar bizim dostumuz..

 5. arkadaslar oncelıkle mrb eft bende bu hayvanların prayla satılmasına karsıyım ama bı yonden de ıyı cunku para verıce degerı oluyor bıızm mılettımız boyle yoksa hanı derlerya tohumuna paramı verdım dıye o mısal en dogrusu parayla guvenılır kısılere satmak kendı gorusum tsk

 6. Bakın köpeklerin özellikle diyorum köpelerin parayla satılması kadar doğal ve önemli birşey yok..

  Barınaklarda bulunan ve sokağa atılan Safkan cinsler ve Farklı ırklı köpeklerin % 75 i parasız bir şekilde alınan köpeklerdir..

  Parai le satın alınanları kimse sokağa atmıyor parasızlar kadar..

 7. yılmaz adlı arkadaşa verdiği önemli bilgiler için cok teşekkürler.ama arkadaşlar sunu untmayın bu köpeklerin babalarını ben sibiryadan getirttim.secereli FCI pasaportludur ve bana 1900 ytlye mal oldu.veya diğer ırk köpeklerimin cogu secerelidir.sizce köpeğe para verilmesse veya satılmaması gerekiyorsa afedersiniz ama ben salakmıyım o kadar para veriyorum.

 8. yavru bi sibirya kurdu almak istiyorum.normal erkek yada dişi olması farketmez!! sivas’da oturuyorum irtibata geçen ilk arkadaşla anlaştığımız an anında alacam!!!

 9. Acil İhtiyacdan Satılık SAFKAN SECERELİ IRK GARANTİLİ Sibirya Kurdu Elimde Sadece 3 dişi kaldı 300 pazarlık payı vardır ilgilenen ve Safkan Köpek almak istiyen arkadaşlara duyurulur 0505 651 05 53 fotoları için msn adrsim ***************

Sorularınızı ve Yorumlarınızı Yazın